Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

O ile jeszcze rozumiem regulowanie populacji lisów i odstrzeliwanie "szkodników" o tyle nie moge zrozumiec tej dziewczynki, ktora przybiera minkę zbitego pieska, lapie sztucer w lape, glaszcze zabitego przez siebie liska i jeszcze dzieli sie tym na mediach spolecznosciowych XD To w koncu jej smutno, czy nie?
  • Odpowiedz
Nie no szkoda w #!$%@? że usunęli pierwszy wpis. Teraz wszyscy obrońcy życia lisów poszli propsować aborcje, eutanazje czy inne lewackie wynalazki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TYLKO_JEDEN_WPIS: W ogóle nie rozumiem fotografii myśliwskiej, to całe chwalenie się zdobyczą, wielki akt bohaterstwa nacisnąć na spust. To już nie chodzi o sam fakt odstrzału zwierzyny, nawet nie chodzi o motywację procederu, czy ze względów sanitarnych, kontroli populacji, czystej chęci zastrzelenia czy zdobycia mięsa. Żaden z tych powodów nie wydaje mi się rażąco zły (póki to nie kłusownictwo i zgodnie z prawem).

Chodzi o ten wyczyn, zwierzę które nie ma
  • Odpowiedz
@mybeer: no zajebiście, tak jakby kat w USA robił sobie sweet focie ze zwłokami kolesia po karze śmierci. Trzeba było zabić, no trzeba bo zżerał kury, ale po ch,ó.j takie zdjęcia wstawiać? ani to wyczyn, ani bohaterstwo. Czy mam teraz wstawiać zdjęcia każdej świni, którą zarzynam swoimi rękoma przed rzeźnikiem? albo każdą kurę? nosz ja pier.dole
  • Odpowiedz