Wpis z mikrobloga

#fut
Zastanawiam się nad zrobieniem ligi francuskiej. Myślicie, że byłaby spoko? Wypadł mi Lucas nkewymienny i można by go wykorzystać :) lewe skrzydło balde diao mógłby być. Problem jest tylko z napastnikiem bo chyba zostaje tylko Mbappe, który ma teraz chorą cene jak na kartę 83ov. Szkoda, że lacazette już nie ma :/
Warto stestowac francuska?
  • 6
@Parkero: też mam problem z napastnikiem do hybrydki gdzie jest Francuska. Na RW mam Martinsa (z portugalskiej), na CAM Fekira, na LW mam Balde Diao właśnie. I tak myślałem kogo by powinąć i finalnie na razie stanęło na Mariano z Lyonu, potem jeśli skład zostanie to pewnie wlasnie Mbappe albo Balotelli bo bedzie kilka razy tańszy
@Parkero Ligue 1 jest BARDZO droga, Mbappe 83? Jedyne 100k - 130k monet, jest tam teraz Neymar, wiec warto budować skład na pełny sezon, a więc liga nie będzie tania

Mocna jak każda inna, warto na pewno zainteresować się Ligą NOS, bo kusi ten IF Danilo za grosze ʕʔ
@Parkero: druga drużyna to EPL. I to w nią będę inwestował kase raczej, i to hybrydy się pozbędę w międzyczasie pewnie. Na razie zrobienie dwóch różnorzędnych drużyn ma sens, testowanie zawodników, zobaczenie jaki typ sie przydaje, formacja, oszczedzanie kasy na kondycji, ale potem to jest przepalanie monet imo.

W fifie niestety chyba nie ma lepszej ligi niż angielska. Wiadomo, jest np. Serie A czy La Liga, ale koszty tych drużyn są