Wpis z mikrobloga

@galaxybear: No chyba grają to w miarę regularnie, to samo że jak pójdziesz do baru i chcesz kupić więcej niż jednego browara/drinka to musisz pokazać adekwatną ilość dokumentów (ludzi którym kupujesz).
@galaxybear: I ty masz o to ból dupy bo co? bo ciężko ci przy sobie nosić ID? czy zwyczajnie nie możecie iść do innego sklepu po alkohol?

Jak żyję w UK ponad dwa lata to jeszcze ani raz nikt mnie nie prosił o pokazanie ID przy zakupie alkoholu.
@galaxybear: mnie #!$%@? to ze jak chce isc do baru zjesc czy piwo wypic w wetherspoon ale tez innych barach musze id wyjac. a co gdybym #!$%@? z sama karta kredytowa przyszedl? #!$%@?, 190cm, broda i dalej to samo.
ID mam przy sobie podczas jednej sytuacji


@dolOfWK6KN: i ciężko ci je pokazać podczas kupowania alkoholu? ja wiem, że wy młodzi jesteście bardziej leniwi niż starsze pokolenie ale k.... bez przesady.
@Namarin: Nie kupuję alkoholu na granicy. Przeczytałeś w ogóle całą wypowiedź?

wy młodzi


Mam prawie 40 lat, pamiętam czasy PRLu i cieszę się, że już w nich nie żyjemy i np. nie ma wymogu noszenia dokumentu identyfikacyjnego. Chcesz powrotu tamtych czasów? Ja nie. W innym wpisie pisałeś coś u uczelni, więc jesteś prawie dwa razy młodszy ode mnie. "Wy młodzi" xD
Nie kupuję alkoholu na granicy. Przeczytałeś w ogóle całą wypowiedź?


@dolOfWK6KN: Przeczytałem i nic w twoim pierwszym poście nie ma o kupowaniu alkoholu na granicy, więc nie wiem dlaczego nagle o tym wspominasz. (Ja cały czas odnoszę się do twojego wpisu, nie komentarzy).

Gratuluję ci, że po tym że poszedłem na uczelnię wnioskujesz, że muszę być młody. Nie tylko młodzi ludzie zaraz po maturze kontynuują edukację.

Nie jestem dwa razy młodszy
Przeczytałem i nic w twoim poście nie ma o kupowaniu alkoholu na granicy, więc nie wiem dlaczego nagle o tym wspominasz.


@Namarin: Tutaj:

ID mam przy sobie podczas jednej sytuacji – przekroczenie granicy

Nie tylko młodzi ludzie zaraz po maturze kontynuują edukację.


Zazwyczaj tak jest, jesteś wyjątkiem. Błędnie założyłem Twój wiek na podstawie znanych mi danych o Tobie.

Mam 35 lat kolego :)


Brakuje Ci więc minimum 4 lat, aby nazywać
Jeśli w sklepie poproszą mnie o dowód, pójdę do innego w którym nie poproszą.


@dolOfWK6KN: Skoro tak to nie rozumiem po co w ogóle te żale, że wymagają od ciebie dowodu i od drugiej osoby (JAK ONI ŚMIOM!). Idź do innego sklepu i tyle.

Prawnie nie jest wymagane posiadanie przy sobie dowodu ale jak sam widzisz posiadanie go i okazywanie pomaga uniknąć podobnych dla niektórych denerwujących sytuacji.

Bez odbioru.