Wpis z mikrobloga

@BlackSabbath: Bo Kwiatkowski był w kiepskiej formie. Nawet wtedy decyzję podjął sam Michał dopiero na trasie.

Nie wiem skąd przypuszczenie w ogóle, że Poels jest w lepszej dyspozycji niż Kwiato.
  • Odpowiedz
@rooger: Lombardia jak wiadomo bardziej dla górali,Poels mial dobra formę w 3 tygodniu vuelty,więc jak dla mnie z automatu bedzie liderem.To,że wczoraj odpadl to specyfika trasy i pewnie zadanie taktyczne.Oczywiscie chciałbym się mylić ale wywiady z Kwiato mnie utwierdziły,że noga juz nie podaje jak 3 miesiace temu.
  • Odpowiedz
@BlackSabbath: ale gdzie Lombardia a gdzie sprinterskie Bergen a gdzie Vuelta? Lombardia będzie pod kogoś kto da radę jechać w górę, ale atakować na krótkich podjazdach (jeden z dwóch ostatnich, raczej drugi). Tu nie ma gdzie doścignąć uciekinierów więc zdecydowanie trasa pod Kwiatka.
  • Odpowiedz
@BlackSabbath: fakt, że jest to wyścig o profilu bardziej górskim zbyt dużo nie zmienia, wciąż jest to wyścig jednoetapowy, a Sky poświęca się na takich wyścigach na rzecz Michała, no chyba, że sam da znać, że forma dnia nie pozwala na walkę o zwycięstwo
  • Odpowiedz