Wpis z mikrobloga

Pozwoliłam sobie skopiować tę wypowiedź. Dodam tylko kilka pytań: gdzie był wtedy Złoty? Dlaczego interesuje się sprawą, jeśli nie ma z tym nic wspólnego?
Prokuratura nie chwaliła się jego przesłuchaniem, tak jak pozostałych z imienia i nazwiska. Wciąż znany jest tylko z imienia i pseudonimu. (?) Czy jest "wymogiem" na fb
, żeby się "odznaczać "gdziekolwiek...chyba nie jest....? czemu więc to miało służyć?

1. Odwozi MŻ na lotnisko , razem z Markusem.
2. Dzwoni, by zapytać o szczegóły, ustalić, co dalej, wykonać plan?
-odwozi Solczaka? sam leci? lecą razem, ale osobno? Złoty do Hurgady?
3 To kluczowa osoba w całej sprawie i ukryta dla dobra wspólnego "interesu". W sprawie KK, ktoś nazwał go człowiekiem od "czarnej roboty".
A teraz cytat : "Ja dyskutować mogę co najwyżej O KONKRETACH, a jednym z takich KONKRETÓW jest to, że w filmie we fragmencie 11:55-12:00 słychać JAK DRUT, nawet na nieodszumionym nagraniu, wyraźny głos pytający: "Co jej zrobili??" bezpośrednio po tym, gdy filmujący rozmowę szepcze: "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej". To nie jest głos żadnego z tych dwóch kolesi (bo jeden w tym czasie to szepcze, a drugi paple swoje w kółko) i brzmi jakby dobiegał PRZEZ TELEFON, bo ma telefoniczne brzmienie. Jest mówiony normalnym tonem (nie szeptem) i to poddenerwowanym, a mimo to jest tak cichy jak szepty filmującego, więc nie może to być głos osoby będącej w tym pomieszczeniu, a więc możliwość pozostaje tylko jedna.

Więc tam musi ktoś trzeci nasłuchiwać przez telefon - jeśli nie w tym telefonie, na którym jest wideorozmowa to może na tym filmującym. "
#magdazuk
  • 6
@stopmanipulacji1111: Możesz mi dokładnie podać link do tego nagrania, gdzie to wyraźnie słychać i jest ten tekst "Ja dyskutować mogę co najwyżej O KONKRETACH, a jednym z takich KONKRETÓW jest to, że w filmie we fragmencie 11:55-12:00 słychać JAK DRUT, nawet na nieodszumionym nagraniu, wyraźny głos pytający: "Co jej zrobili??" bezpośrednio po tym, gdy filmujący rozmowę szepcze: "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej".
Mam wrażenie kolejny raz że każdy chce
@stopmanipulacji1111 @gigaset : no dobrze ja znam te fragmenty ale prosiłem o fragment gdzie jest "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej". Nie ma takiego fragmentu. Jest fragment gdzie ktoś pyta " co jej zrobili " i fragment " nie wyciągaj od niej " tak zgadzasz się ? Czyli "Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej" jest nadinterpretacją?
Zgwałcili ją, nie wyciągaj tego z niej" jest nadinterpretacją?


@czepit: Obejrzyj żesz jeszcze raz. Masz to tam na tym filmiku rozbite na dwie części. Najpierw masz "Zgwałcili ją" (bez podania tego tekstu na ekranie, chyba ze 4 razy powtórzone) a potem masz "Nie wyciągaj tego z niej" (oraz jednocześnie na tym nałożone "Co jej zrobili?")

To jest dlatego rozbite na dwie osobne części, bo w oryginale W POŁOWIE TEGO SZEPTU odzywa