Wpis z mikrobloga

Siema wykopki, mam pytanie.
Gdzie w Warszawie znajdę taki pub/bar w stylu amerykańskich filmów gdzie się siedzi i podbija do loszek XD? Nie interesuje mnie klub gdzie się skacze jak małpa ani gówno bar dla kuców studenciaków czy pijalnia wódki, gdzie przesiadują karyny i sebixy(poza tym jest tam nieziemski tłok). To co mnie interesuje w takim pubie bardze to:
1.Sporo miejsca do siedzenia.
2.Muzyka, która nie przeszkadza w gadaniu.
3. W miarę normalne oświetlenie, nie chce brać kota w worku.
4. Ładne kobiety(ostatnie na liście,ale nie najmniej ważne)

Ktoś coś wie?

#podrywajzwykopem
#warszawa
  • 39
  • Odpowiedz
@pivoXIV: chyba nie ma takich miejsc bo sam się nad tym zastanawiałem ale nic mi do głowy nie przyszło. W lato Wisła, w zimę jednak będą to zwykłe puby z tym, że u nas chyba nie ma takiej kultury pubowania jak tam. Może jakieś winiarnie? Bardziej będzie pasować to do eleganckiego miejsca (też bez przesady) niż do piwnej speluny
  • Odpowiedz
@pivoXIV: brawo za kulturę wieśniaku. Od razunodmszmat będziesz dziewczyny wyzywał? Tatuś dla kieszonkowe? Czy wyplatamzmbiedry wpadła? aby zaspokoić twoja ciekawość pryszczaty gnojku podpowiem ci abyś wybrał sie do lokalu co sie nazywa rozrywki. Ewentualnie masz obok fat Budda. Jak juz naprawdę będziesz miał dowód imprzestaniesz sobie żartować to odwiedź ritual. A teraz wyłącz komputer w wracaj powtarzać słówka z angielskiego
  • Odpowiedz
@pivoXIV: patrząc po tagach jakich używasz nie wiem czy to Ci pomoże XD
ten lokal z filmiku nie różni się niczym od zwykłego pubu w Warszawie (takiego ciut bardziej eleganckiego).
A zagadanie w takim pubie i w spelunie wygląda tak samo. Na północy jest fajna winiarnia na Placu Inwalidów, pub musisz sobie znaleźć dowolny z niegłośną muzyką (najpopularniejsze pawilony w ten sposób odpadają, głośno i tłoczno)
J.....e - @pivoXIV: patrząc po tagach jakich używasz nie wiem czy to Ci pomoże XD
te...

źródło: comment_ZcbSdoXiFwwqmm4rhkbf59MQCK02wvi0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz