Wpis z mikrobloga

czy w lola grają normalni ludzie? człowiek w wolnej chwili chcę się zrelaksować i ''coś poklikać'', ale niestety się nie da. Na summoners rift są przepełnione testosteronem jednostki, które są gotowe wyruchać mi nawet kota za to, że padnę w jakiejś walce. Komentowany jest każdy ruch, każde kupienie itemka. To nie jest gra dla zabawy, to jest walka o śmierć i życie... szkoda, że takie rzeczy dzieją się w silverze, sami PRO GRACZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam wrażenie, że z każdą grą jest jeszcze gorzej :D

ktoś chętny na jakieś duo w przyszłości w silverowych podbojach?

wie ktoś czy voice chat wprowadzą do lola? jeśli tak, to kiedy?
#leagueoflegends
  • 14
@niemampomyslunannick: po prostu ludzie w internecie (łącznie ze mną) to za duże ameby do niektórych rzeczy. Jak miałem klan w Enemy Territory to wchodziłem na TSa tylko po to bo musiałem być bo inaczej bym nie grał z dobrymi typami, ale włączałem sobie muzyke i czasami mówiłem co się dzieje na mapie :D Miej #!$%@? a będzie ci dane
@niemampomyslunannick: gościu, grasz w gre F2P, na dodatek moba.... jak myślisz kto będzie grał w najpopularniejszą darmową gre przez internet gdzie się zdobywa zasługi? oczywiście że małolaty które nic w życiu za darmo nie umieją osiągnąć. GOG odmienił moje podejście do gier przez neta. Raz kupiłem gre za 100 zł i nigdy już nie wrócę do f2p
@niemampomyslunannick: no ale jak ktoś ma takie podejście, to jego sprawa, ranked dla niego to ważne powinieneś to uszanować jako drugi człowiek który uważa się za inteligentnego. No wybacz, ale jak ktoś Ci doradza build czy coś na rankedzie robi to po to aby wygrać. Sam pomagam innym,jak mialem eza co skladal gauntlet i trinity, bo myślał,że się skalują,no wybacz, ja jak osobiście gram gry rankingowe mam ochotę je wygrać. Denerwuje
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: @krul_internetu: Drodzy Koledzy, chyba się nie zrozumieliśmy. Po pierwsze nie gram na wyjebce, jedynie mam luźniejsze podejście do gry czytaj: Nie obrażam Lee Sina za każde nietrafione Q, nie obrażam botlane'u jak feeduje. Rozumiem, że każdy może mieć słabszy dzień/słabszą grę. Właśnie o tym pisałem mówiąc, że gram na czilku. Wczoraj trafiałem na samych toksycznych ludzi, którzy obrażali jak opętani a sami feedowali.(byłbym w stanie zrozumieć jakby ktoś bardzo
się nie zrozumieliśmy. Po pierwsze nie gram na wyjebce, jedynie mam luźniejsze podejście do gry czytaj: Nie obrażam Lee Sina za każde nietrafione Q, nie obrażam botlane'u jak feeduje.


@niemampomyslunannick:

to widzisz, ja przez gre na chillku rozmumiem całkowicie coś innego, czyli nie przejmowanie sie jak mi idzie ani nic, delikatna gra, a to testowanie buildow a to pickow na normalach. wiec dlatego takie a nie inne skojarzenia mialem.