Wpis z mikrobloga

@Kejran: bardziej chodzi mi o działanie tego. Czy ładnie odtwarza radio fm (słyszałem że trzeba dokupić wzmacniacz sygnału lub separator, żeby ładnie radio grało), czy spotify działa, rozmowy telefoniczne przez bluetooth i nawigacja.
@adrian43: Radio ma słabszy sygnał i zależy od miasta. Np. w Koszalinie nie miałem problemu, teraz mieszkam Wrocławiu i czasami są szumy. Spotify działa bez problemu bezpośrednio lub czasami odpalam na telefonie i przez bt przekazuje, rozmowy działają również.
Używam navi copilot i również nie ma problemu z działaniem (po za głosem, ucina mi go ale widziałem na xda ktoś dawał fix), inne jak sygic, google maps również działają.

Jak chcesz
@pitu120: chodzi mi głównie o radio fm. już w seryjnym radiu mam czasami problem w okolicach Częstochowy. Ciekawe czy jakiś wzmacniacz sygnału by pomógł? I takie pytanie jak długo to się włącza, czy po przekręcenie kluczyka startuję od razu czy trzeba czekać?
@adrian43: mam teraz custom rom i włącza się na oko z 30-45 sekund. Oczywiście ustawiasz sobie czas czuwania i np. idąc do sklepu i wracając radio wstaje od kopa.
Co do radia ciężko mi powiedzieć, pewnie jakiś wzmacniacz dałoby się zastosować.

Ten co dałeś ma 2GB ramu więc strzelam, że będzie włączał się szybciej + będzie działał płynniej.
@Ulica: tylko nie w każdym aucie będzie pasować do deski, a w oplach to już w ogóle. Bardzo wymagający nie jestem, starcza mi już standardowy zestaw jaki wyszedł z fabryki, to pewnie nie jest gorsze, a na forach samochodowych piszą że czasem nawet lepiej to gra.
@pitu120: a jak z jakością dźwięku?