Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Przepraszam, że długo nie pisałem, miałem ku temu ważne powody. Dzisiaj chcę opowiedzieć wam historię o tym, jak powiększyłem swojego penisa o 3.5 cm w 5 dni! Tylko od razu zaznaczę, że środek TITAN GEL jest zupełnie bezpieczny dla zdrowia, co również jest bardzo ważne. Tylko nie śmiejcie się.

Na ten żel powiększający męską dumę natknąłem się przez przypadek. W ogóle mam normalny rozmiar - 15 cm. To nie jest bardzo dużo, dziewczyny się nie skarżyły i ale też nie byłem dumny z tego powodu. Zdecydowałam się jednak spróbować powiększania, 2-3 cm więcej nigdy nie zaszkodzą, prawda?

Złożyłem zamówienie i już po kilku dniach otrzymałem przesyłkę z żelem. Zapłaciłem za nią (przy czym zaznaczę, że niezbyt obciążyła mój budżet) i liczyłem na dobry efekt.

Tego samego dnia zacząłem go stosować. Uczciwie przyznam, że początkowo nie wierzyłem w działanie żelu opisane na stronie internetowej. Lecz już po dwóch dniach zrozumiałem, że nie miałem racji..

Tak jak pisali, zacząłem odczuwać zmiany. Po 5 dniach stosowania kremu TITAN GEL postanowiłem użyć centymetra i sprawdzić efekty, miałem nadzieję, że mój członek zyskał chociaż pół centymetra. Przyłożyłem miarkę i nie wierzyłem własnym oczom - mój członek urósł o 3,5 cm!!!!! Przez 5 dni!!! Mało nie skakałem ze szczęścia... Mojej radości nie było końca. Nie mogłem usiedzieć ze szczęścia!

Postanowiłem dalej stosować żel, byłem pewien, że mogę osiągnąć więcej! Kolejny plus odkryłem podczas stosunku, udało mi się zadowolić partnerkę tak bardzo, że błagała o przerwę :) Swoim nowym, powiększonym bolcem zadowoliłem już trzy kobiety. Nigdy jeszcze nie słyszałem tylu komplementów na temat swojego konia ;) Żałuję jedynie, że zostawiłem im swój numer, teraz ciągle dzwonią, a ja mam ochotę na nowe podboje.

#niewiemjaktootagowac #gownowpis
  • 2