Wpis z mikrobloga

@Decretis: Jakiś czas temu były jeszcze gorsze reklamy niż teraz. A może po prostu wydaje mi się, że już nie ma, bo zainstalowałem adblocka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kufeleklomza ech, pamiętam jak w gimbazie i podstawówce miałem Onet jako główna stronę w przeglądarce. A teraz jak wejdę na ich stronę to nie dość że nie idzie nic rozczytac to jeszcze sam rak.
  • Odpowiedz
Dlaczego w polskim internecie jest tyle tego śmieciowego designu. Jak wchodzę gdziekolwiek na strony zagraniczne, tam wygląda to o wiele porządniej, mniej podążają za modą, bardziej za przyjaznością dla użytkownika.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: A najlepsze jest to, że goście robią o tym WYKŁADY na swoich panelach prelekcyjnych z tym "dlaczego tak jest lepiej". Oczywiście wszystko wygląda jak jedne wielkie gówno :)
  • Odpowiedz
@Decretis: I jeszcze bezczelnie każą wyłączać dodatki blokujące reklamy xD Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć taką prośbę, gdyby te reklamy nie były aż tak irytujące. Nie mam nic przeciwko reklamom takim, jak np. na Wykopie - jakieś drobne bannery w nagłówku albo na bocznym pasku. Ale gdzie tam - lepiej dowalić reklamę na całą stronę, w której krzyżyk pojawia się po kilku sekundach, samoczynnie odpalające się wideo albo wielki banner,
  • Odpowiedz
dawniej onet byl moja startowa strona. mozna sie bylo raz dwa czegos dowiedziec co sie dzieje. a teraz to same galerie do przeklikiwania. niestety przez spadek jakosci glownych portali trafilem na wypok( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz