Wpis z mikrobloga

@kufeleklomza To mnie strasznie wkurza. Przez te wielkie obrazki mniej treści znajduje się na pojedynczym ekranie i trzeba przewijać. Wystarczy porównać Filmweb z IMDB. Na tym pierwszym ledwo cokolwiek się znajdzie.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: Szkoda strzępić ryja. Od tego #!$%@? wszędzie obrazków, że się treść nie mieści, bardziej #!$%@? mnie tylko jak na białym tle dadzą jakąś jasnoszarą czcionkę... Nie wiem co za dzban to wymyślił, tego bez zaznaczenia nie da się czytać, bo #!$%@? widać.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: Nie zapominajmy o pełnoekranowych reklamach, reklamach co 2 artykuł na głównej, autoodtwarzających się filmach, uciętych artykułach „kup premium żeby czytać dalej” xD
  • Odpowiedz
- Wielka gwiazda chwali Lewandowskiego, co za słowa!
- klikam
- reklama Nissana lata mi po ekranie, przypomina to polowanie na komara, ale udało się ją wyłączyć
- artykuł jest w formie galerii
- klikam
- reklama Nivea wyskakuje mi tak nagle, że niechcący na nią klika i już jestem na oficjalnej stronie Nivea, #!$%@? klikam, aby wyjść, ale o jeden klik za daleko i wyszedlem nie tylko z strony Nivea, ale i podstrony galerii
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: I ani jednego artykułu, że ktoś/coś powiedziało coś złego o kimś/czymś z PiS. Bo teraz to jest to głowny temat co najmniej przez pół dnia, a i jeszcze kilka dodatkowych mniejszych non stop wisi.
  • Odpowiedz
@kufeleklomza: większość takich zmian to długoletnia ewolucja na bazie testów, chocby AB. Zwiększa się klikalność/conversion rate/roi, to idą z nowym rozwiązaniem, nawet jeśli odbywa się to kosztem UX czy jakości informacji. Obawiam się, że będzie pod tym względem jeszcze gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz