Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!

Zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym znaleziskiem pt. Budapeszt - największe atrakcje w jeden dzień

Budapeszt zdecydowanie należy do moich ulubionych miast, zawsze chętnie tam wracam. Jest to też częsty kierunek waszych wyjazdów, sporo z was było lub dopiero planuje być w Budapeszcie. Mam nadzieję, że ten artykuł trochę ułatwi wam zwiedzanie miasta ;)

Gdyby ktoś miał jakieś pytania o miasto, to służę pomocą więc piszcie śmiało w komentarzach lub na pw ;)

Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli chcesz dołączyć do listy lub chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Miłego dnia!
  • 17
@jourska: Oby tylko pogoda się udała ;) U mnie na stronie jak klikniesz w Kraje ---> Węgry masz też inne trasy zwiedzania i np nietypowe miejsca, które warto odwiedzić. Zerknij może coś Ci się spodoba!

No i koniecznie zjedz TuroRudi i Langosza ;0
Zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym znaleziskiem pt. Budapeszt - największe atrakcje w jeden dzień


@MG78: Wywalić muzeum etnograficzne, dodać zjazd na górę Gellerta. Nie ma też przejażdźki linią tramwajową nr. 2 chyba. Ani statkiem który jest w cenie biletu grupowego całodniowego.