Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Mam konsolę #playstation #ps3, jest przerobiona. Chciałbym wrzucić grę która ma przykładowo 10 GB lub więcej. Jedynym nośnikiem który posiadam i który mogę sformatować na fat32 jest pendrive o pojemności 4 gb. Mam zainstalowanego Multimana na PS3.
Co mam zatem zrobić, żeby wrzucić grę na konsolę. Wiem, że tworzy się folder GAMEZ i tam wrzuca się grę, tak? Czytałem, że są programy typu PS3 Splitter, lub Split4G.
Po kolei: jeżeli podzielę tymi programami plik i wyjdzie mi przykładowo 4 party po 3 gb - w jaki sposób wrzucam je na PS3 z pendrive, do jakiego folderu - i co zrobić, żeby scalić potem te pliki?
Czy potem mogę usunąć te pliki, żeby zaoszczędzić miejsce na dysku po zainstalowaniu gry?
Czy taka operacja trwa długo?
Wiem, że pendrive 4gb jest śmiesznie mały, ale kupiłem pady, move, ładowarki i wydałem drugie tyle za ile kupiłem konsolę, a nie chcę już w nią wkładać kasy.
Gdyby ktoś podsunął pomysł przesyłania przez laptopa - dodam, że nie mam możliwości stworzenia partycji fat32 (za mało miejsca na dysku laptopowym, a mam ważne pliki, których nie mogę usunąć).
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź!

#playstation3
  • 5
@mustafas00: podłączasz laptopa i konsolę kablem sieciowym do siebie, albo oba urządzenia do routera by były w tej samej sieci lan. na lapku konfigurujesz server ftp, np filezilla, a na konsoli w multimanie wchodzisz na ten server ftp i możesz kopiować pliki. To taki ogólny zarys, ja robiłem takie rzeczy lata temu, natomiast w necie jest sporo poradników. Powodzenia