Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #irlandia #podroze potrzebuję Waszej pomocy. Miałam podróżować po Irlandii - Ring of Kerry - autem, ale z różnych przyczyn został mi namiot i nogi. Wiem, że o to nie jest pora i w ogóle, ale zanim ostatecznie powiem, że nie, chciałabym poradzić się Was. Może ktoś mieszka/był tam i powie mi, jak to mniej więcej teraz jest - czy pada w uj i czy wieje równie mocno i jak z temperaturą. Będę wdzięczna za każdą radę :3
  • 11
am i powie mi, jak to mniej więcej teraz jest - czy pada w uj i czy wieje równie mocno i jak z temperaturą. Będę wdzięczna za każdą radę :3


@GrumpyStar: Dzis caly dzien i noc pada :) , pogoda w ostatnich dniach byla nawet niezla. Do wczoraj slonce ( okolice Galway ). Temperatura w dzien i noc przyjemna. Namiot moim zdaniem bedzie hardkor , ale mysle ze przezyjesz ;) .
@GrumpyStar Nie ma za bardzo "ścieżek" do chodzenia. Poza drogą - masz trasę najczęściej zbliżoną to tego, co w Tatrach poza szlakami - namoknięta wodą gąbka z trawy, błota i masa chaszczy. Na drodze - wąsko i ABSOLUTNIE musisz mieć kamizelkę. Jeżeli ktoś idzie w niej, to jest NORMALNE, żaden wstyd. Do kupienia w każdym sklepie "za dwa €". Ostatnio sporo padało - mieszkam ok 150km od Ring of Kerry. W nocy
Pobierz bialy100k - @GrumpyStar Nie ma za bardzo "ścieżek" do chodzenia. Poza drogą - masz tr...
źródło: comment_tIfpXqt6fa9xhkHaahQKwYH8zJXad9tC.jpg
@bialy100k szczerze juz sobie ten pomysł wybilam z głowy, bo na tydzien przed wyjazdem dowiedziałam się, że będzie wyglądał tak, jak tego najbardziej nie chciałam. Ale sądziłam, ze jednak nie będzie tak zle, a jedynie cykor mnie zżera i tyle. Jednak komfort psychiczny i fizyczny wygrał. Soł mam bilet lotniczy do sprzedania xd