Wpis z mikrobloga

Mirki, polecacie jakieś auto do 40k zł, które będzie w benzynie 200 koni+, najlepiej z dobrym dźwiękiem silnika (obecnie mam 2.5 v6 galanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Preferuje totalne sleepery, albo coś zupełnie niepraktycznego i rzucającego się w oczy (np. podoba mi się honda s2k). Ważną rzeczą jest żeby wnętrze nie było plastic fantastic, galant mimo swojego wieku całkiem daje rade projektem kokpitu.
#motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ptasigryp: Lexus gs 430 2 generacji, zostanie 10k, z czego połowa na lpg, a druga połowa na jakiś #!$%@? wydech. :) Z zewnątrz dziadkowóz, w środku cicho i dostojnie. A pod nogą niecałe 6 sek do 100.
  • Odpowiedz
@ptasigryp: kupiłem 2 miesiące temu Vw Scirocco. 2.0 benzyna z turbo, fabrycznie 210 koni - po wgraniu programu 270 ( ͡º ͜ʖ͡º). Auto prowadzi się rewelacyjnie w zakrętach i na trasie. Więcej mogę napisać na pw jeśli będziesz zainteresowany takim autem.
  • Odpowiedz
@ptasigryp: Do 40,000 zeta znajdziesz Audi A6 z silnikiem 4.2 V8 + lpg. Osiągi, dźwięk i brak plastikowego wnętrza raczej kilkukrotnie przekraczają twoje wymagania.
Ewentualnie jak niepraktycznie to Porsche Boxster. Na tym przy okazji przez parę lat zarobisz.
  • Odpowiedz