Wpis z mikrobloga

zmieniłem #virgin na #plush. Doładowałem konto za 30 zł. No i mam tak: 5 doładowanie gratis, rozmowy sms/mms bez limitu, rok waznosci konta, rabat 50 % na 3 miesiące. Aktywna taryfa to Nowy Plush. Tak wychodzi z kodów USSD. I po odpaleniu internetu i krótkiej rozmowie mimo tego zeżarło mi kasę z konta. Gdzie popełniłem błąd?
  • 4
  • Odpowiedz
@fakundo: Chętnie zweryfikujemy Twoją sytuację. Prosimy, wpisz kody: *147#, *136#, *100# i *121# i podaj nam dokładne komunikaty, które się pojawiły po wpisaniu każdego z nich. Dodatkowo wyślij SMS-a o treści: LISTA pod numer 8888. W odpowiedzi otrzymasz listę subskrypcji. Na co zostały rozliczone środki z Twojego konta również sprawdzisz w mobilnej aplikacji Plus online: https://www.plus.pl/uslugi/aplikacja-plus-online logując się 4 ostatnimi cyframi kodu PUK.
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: wiem gdzie popełniłem błąd. Aktywowałem pakiet "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu " a nie "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu". To dezaktywowanie pierwszego pakietu i ponowna aktywacje tego który chciałem zawsze kosztuje po 12,5 zł?
  • Odpowiedz