Wpis z mikrobloga

Witam.

Od dłuższego czasu interesuje się rejestratorami samochodowymi i kamerami sportowymi, które można kupić w chinach. Temat porzuciłem po wskoczeniu $$$ z kursu 3 PLN na 4 PLN dzięki frankowi szwajcarskiemu.
Dzisiaj w nocy postanowiłem podzielić się z wami niektórymi promocjami wyszperanymi przez ostatnie kilka tygodni, na które sam się skusiłem, bądź mam taki zamiar.
Niestety jak to bywa z promocjami, zanim napisałem ten post kilka ciekawych "przeszło koło nosa" - oczywiście nie mi:) tylko wam - takie życie
Z drugiej jednak strony lepiej zrobić jeden, dobrej czy też znośnej jakości zakup w chinach niż nazbierać badziewia za setki dolarów i potem upychać po rodzinie, znajomych i bractwie OLX.

Na pierwszy rzut idą budżetowe, ale moim zdaniem dobrej jakości rejestratory samochodowe:

rejestrator samochodowy G1W-CB AR0330 Novatek 96650 cena $29.99
LINK GB
FILMIK
bez ref

rejestrator samochodowy A118C-B40C AR0330 Novatek 96650 (Klon Viofo) cena $32.99
LINK GB
FILMIK
bez ref

Osobiście używam A118C - B40C oraz Xiaomi Xiaoyi Dashcam (na tą nie widzę na razie promocji, gdzie cena zeszłaby poniżej 36$)

Przy okazji na GB zwróćcie sobie uwagę na sekcję promocji:
ELECTRONIC SALE 50%
Co prawda nie wiem, kto ich uczy matematyki, bo 50% tam nie widzę, ale też nie jest źle.

Za chwilkę co nieco z kamer sportowych i osprzętu do nich.
No i nie zapominajcie - zakupy na GB tylko z paypalem i cashbackiem!

Uczę się tagować:
#kamerasamochodowa #kamerasportowa #gearbest #kodyrabatowe #promocje #kupony #chinskiekody #cardvr #cebuladeals #wideorejestrator
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@wish666 kupiłem tego A118C ale powiedz mi jaką kartę pamięci kupić? O tym, że conajmniej klasy 10 to wiem ale jaka pojemność? Ile zajmuje taki 5-minutowy film albo ile minut/1 GB się mieści?
  • Odpowiedz
@wish666: Cześć pragnę się odnieść do Twojej 3 wypowiedzi w tym poście. Chodzi mi o sposób montażu kamerki na szybie. Otóż mam auto maki Rover400, szyba skośna. Od około 2 lat korzystalem z rejestratora G1WH zamontowany na przyssawke obok lusterka. Niestety od jakiegoś czasu (bardzo niskie i wysokie temp) potrafił się zresetować czy wywalić błąd karty. Obraz z tej kamerki był bardzo dobry i rzadko kiedy występowały odbicia w szybie.
  • Odpowiedz