Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki! Moja siostra poszukuje laptopa, a ja postanowiłem jej w tych poszukiwaniach trochę pomóc. Sam nie jestem wielkim specjalistą w tej dziedzinie, ale powiedziałem jej, że znam miejsce gdzie tacy specjaliści się znajdują i na pewno coś doradzą ( ͡º ͜ʖ͡º) I takim oto sposobem piszę tutaj o radę - laptop do 2,500zł, sprzęt nie gamingowy tylko raczej taki "na studia", SSD bardzo mile widziany. Więcej szczegółów w sumie nie potrzeba, mam nadzieję że z Waszą pomocą coś się uda wybrać :) (Już raz o to pytałem, ale temat powrócił po jakimś czasie i może coś się zmieniło)
#pustulkowelaptopy #laptopy #komputery #pytanie
  • 13
@KamoX: nie przepadam za acerami, wiec wole sie nie wypowiadac.. jesli juz miales i czujesz ze marka robi cos dobrego to mozesz ryzykowac. Dell jakoś bardziej kojarzy mi się z jakością, na dodatek seria vostro dobrze sie sprzedaje. Na notebookcheck mozesz sprawdzic czy jest recenzja
ps. jakbyś kupował na xkom to chetnie podrzuce link :D bo jestem w programie partnerskim ( ͜͡ʖ ͡€)
@Smil0don: Co daje program partnerski? :D
Po prostu jakoś ciężko mi znaleźć 15,6", dobrego i5, 1TB HDD, 128GB SSD, i w miarę możliwości więcej niż 4GB RAM, a ten Acer jakoś jako jeden z niewielu chyba to wszystko posiada :P (No i oczywiście w tej odpowiedniej założonej cenie)
@KamoX:

Moja siostra poszukuje laptopa,

laptop do 2,500zł, sprzęt nie gamingowy tylko raczej taki "na studia",

Acer Aspire 5 A515 w x-komie jak się potargujesz to wersja z i3-7100u, ipsem full hd i 4GB ramu jest za 2269 zł, do tego dokupisz jej drugą kość ramu na allegro i jakiś dysk ssd na m.2 2280, powinieneś się zmieścić w okolicy 2.5k, a siostra pewnie będzie bardziej zadowolona z niego niż z