Wpis z mikrobloga

Mirki stała się rzecz straszna. W sobotę odkryłem, że z piwnicy zostały mi skradzione dwa rowery marki Lazaro model Senatore V3, męski i damka.

Męski:
-Czarny mat
- Na bagażnik założone gumy
-Na kierownicy srebrny dzwonek i uchwyt do smartfona
- Na sztycy pod siodełkiem uchwyt do u-lock kryptonite razem z zapięciem
- Tylny widelec był owinięty w jednym miejscu białą taśmą izolacyjną, żeby u-lock nie obcierał lakieru.

Damski - biała perła z niebieskimi wstawkami.
-lekkie obtarcie bagażnika z prawej strony.

Gdyby ktoś gdzieś widział takie rowery to proszę o informację. Może w jakimś lombardzie itp. Na pewno będzie jakaś nagroda.
Byłem wczoraj na poptrzeć na giełdzie, ale bez rezultatów. Sam też się będę rozglądał po lombardach.
#rzeszow #podkarpacie #rower
AllOver - Mirki stała się rzecz straszna. W sobotę odkryłem, że z piwnicy zostały mi ...

źródło: comment_0mAcxOY7d5G0D0CsRQ11giSCSKx3dYHd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@AllOver: Przepraszam za cynizm niestosowny do tej sytuacji ale kiedy #!$%@? się ludzie nauczą że w piwnicach się nie zostawia roweru. Ja codziennie dźwigam po schodach bez windy na 3 piętro od 10 lat i jakoś ciągle mam rower. Błagam nauczcie się że w tym kraju albo wóz albo przewóz.
  • Odpowiedz
@AllOver: to ulock i do jakiegoś słupa pod blokiem przypiąć tani i brzydki rower.
Albo trzymać lepszy w wannie.
Sorry ale takie mamy miasto. Albo i kraj.

A rowery zgłoś na komendę, jest szansa że wypłyną ale mała.
  • Odpowiedz
tylko, że w mieszkaniu to ja nie mam gdzie tych rowerów trzymać


@AllOver: Wiedziałem że to napiszesz, dlatego też napisałem albo wóz albo przewóz, niestety trzeba coś wybrać.
  • Odpowiedz
"kiedy #!$%@? się ludzie nauczą że nie kradnie się rowerów?"


@celtics: ja #!$%@?, ty jesteś pewnie jednym z tych gości którzy uważają, że zamiast edukowac kobiety żeby uważać na drinki to trzeba robić kampanie społeczną żeby nie gwałcić? XD Skąd wy się bierzecie, że nie potraficie zrozumieć naprawdę absolutnie elementarnych, podstawowych i wręcz prymitywnych procesów społecznych w dużych zbiorowościach?
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty: W Polsce też na 95% będzie stał. Ale za którymś razem się przejedziesz. Jak wszędzie. Tylko u nas bardziej boli bo coś co dla Niemca jest "tanią dojazdówką o którą się nie dba" nas kosztuje średnią pensję.

"kiedy #!$%@? się ludzie nauczą że nie kradnie się rowerów?"


@celtics: Gdy ich tego nauczycie. Jeżeli jest to proste, wystarczy przejść się po piwnicach w bloku, albo po parkingu pod
  • Odpowiedz
@jedzczarnekoty:

z tym się nie zgodzę, bo wiem że są kraje że rower zostawiasz pod sklepem, wracasz i stoi.


Zależy od szęścia i wielkości miasta. Po co Holendrzy mają tak grube łańcuchy do
  • Odpowiedz