Wpis z mikrobloga

W związku z groźbami od użytkowników (bo Mirkami nazwać ich nie można) Wykop.pl kierowanymi w moją (i moich najbliższych stronę), jak i zastraszaniem i wyzwiskami oraz nawiązaniu do tego wpisu, tego wpisu i tego i zgodnie z ankietą w ostatnim z wpisów kończymy "zabawę".

Nie jest ciężko mnie wystalkować, udzielam się na Mirko całym serduszkiem (), spotykam się ze świetnymi ludźmi stąd, pijemy razem piwo, gramy w planszówki, podróżujemy. Tylko kwestią czasu było spotkanie się z bardziej #!$%@?ą stroną tego serwisu - a raczej z bardziej #!$%@? ludźmi którzy oprócz "funu" i tym, że nikomu nic się nie dzieje i nie dzieje się żadna krzywda na siłę próbuję zrobić krzywdę innym osobom. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak, historia z Natalią skończyła się bardzo miło - nie wiem czemu tak bardzo niektórych boli to, że ktoś pożartował, pozostała część Mirko (ta bez kija w dupie która nie ma potrzeby białorycerzyć) bawiła się jednak dobrze (sądząc bo ilości plusów, komentarzy i dyskusjach jakich wywołał jeden, niewinny screen).

W każdym razie - ani Piotrowi ani Natalii nic się nie stało, wszystko zostało wyjaśnione i zgodnie z ankietą w ostatnim wpisie kończymy zabawę.

Mam nadzieję, że chociaż trochę oderwaliście się od szarej rzeczywistości i rozerwaliście się od spraw dnia codziennego. ʕʔ

Współczuję również tym którzy mi grozili, stalkowali, zastraszali mnie, czy chcieli mi coś zrobić - musicie mieć faktycznie smutne życie że pękają wam stulejki od takiego czegoś. Może lepiej usuńcie konta bo nic tu po was. Mówicie, że osoby które bawiły się tymi wpisami oraz że ja mamy smutne życie - a sami przeglądaliście mój profil na Wykopie w poszukiwaniach czegoś co mogłoby mnie pogrążyć czy ośmieszyć. Nie szkoda Wam czasu, przegrywy? Byliście w stanie zapłacić za informacje o mnie, wcześniej pisząc że łatwo jest mnie wystalkować - to czemu tego nie zrobiliście tylko oferujecie za to pieniądze?
Miała być głupia "wykopowa" zabawa, a wyszło tyle, że popękały wam stulejki i tracicie czas na przeglądanie moich kont w Internecie i wypisywanie głupot zamiast walić konia do chińskich bajek dalej przez całe swoje #!$%@? życie.

Pozostałej dobrze bawiącęj się części Wykopu i Mirko mam do powiedzenia tylko tyle - dzięki za wspólną zabawę! ()

Wołam osoby plusujące oraz komentujące poprzedni wpis. Pozdrawiam ciepło, Lapidarny! (ʘʘ)
#glupiewykopowezabawy #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_XL0o2kXgls2ix3b1Sd5IPCT4clViEEX5.jpg
  • 302
@Siaa: @Nagor: dlatego wykop to bagno i nic "poważnego" tu nie powstanie bo siedzą tu takie #!$%@? które wystalkują i narobią problemów. Chodźby afera wykopgate, foliarz i jego słynna rurka, jakiś gościu podrywacz xD
no i całe wykopgonewild jest niczym przy reddicie a dlaczego? bo ludzie chcą być anonimowi a tutaj strach coś napisać bo jakaś #!$%@? bez życia poukłada fakty i dla "zabawy" wywalą cię z roboty za jakiś
@Lapidarny: A może groźby w kierunku Twojej rodziny to też zajebiste żarty i przecież nikt nic nikomu nie zrobił i krzywda się nie stała, więc za Waszą stulejarską logiką to po prostu kolejny zajebisty gag był. Kiedy chodzi o Twoją rodzinę to nagle jest stalking, a kiedy dotyczy to obcych ludzi, to wszyscy mający z tym problem noszą kija w dupie? Wy mieliście swoją zabawę, a mi się np. spodobały bardziej