Wpis z mikrobloga

Ehh po walce Szpilki cale mirko #!$%@? wpisami o jego bojach.

Jedna z najlepszych walk w historii wagi sredniej i szału nie ma. Podyskutowalismy rano z kilkoma mirkami i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) jasne nikogo do lubienia boksu nie zmuszam ale to pokazuje troszeczke jak malo wymagajacym widzem jest nasz narod. Pozniej cala telewizja #!$%@? ukryta prawda, trudnymi sprawami i mega hitowa walka kaleki Zimnocha z dziadkiem bez reki o kulach. Najnizszy poziom rozrywki we wszystkim.

Wiekszosc osob to chyba lubi miec jedzonko, piwko po pracy i wlaczyc polskie kabarety. Smutne to. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#boks #zalesie #januszeboksu
  • 9
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Brawo. Zrozumiałeś, jak działa kultura masowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spróbuj wykorzystać tę świeżą wiedzę, żeby nie dziwić się wszystkim od jutra na nowo. Smutne to też nie jest. Smutne to że dzieci umierają z głodu w Afryce, a my się podniecamy, że ktoś ma kolekcję 40 samochodów i to niby coś fajnego
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: prosta sprawa, pamiętaj, że to inna strefa czasowa będzie więcej wywiadów i analiz jeszcze, a co do dyskusji, co tu dyskutować, obaj są powaznymi sportowcami, nie są skandalistami, jeden zrobił dziecko kobiecie a drugi to nawet chyba nie ma kobiety więc nie ma sensacji :P Szpilka to co innego, to dobry temat, bo to taki wioskowy głupek, zawsze jest sie z kogo posmiać i udawac mądrzejszego od niego ;) a
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jasne ze widzialem. Juz rano gadalismy o wyniku i o ile remis to sytuacja win-win to Pani Byrd do #!$%@?. Cos kojarze ze to ona byla w skladzie sedziowskim jak nasz Endrju zostal #!$%@? bez mydla na mistrzostwo swiata ale nie sieje dezinformacji bo pewien nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehh chyba jest tak jak mówisz. W sumie ludzie bardziej jarali sie Floyd vs Conor
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: 8 do 4 w rundach dla Gołowkina miałem, z tym, że opcja 6 do 6 też nie do wykluczenia, bo można dać pierwsze 3 i ostatnie 3 dla Rudego.

Co do Adelaide Byrd, to jestem w szoku, bo ona akurat zwykle dobrze sędziuje, nie ulega presji i nawet na wyjazdach nie punktuje pod gospodarzy, a tu takie coś.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Teddy Atlas to jest gość, strasznie mi brakuje ESPN Friday
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Nie doszukiwałbym się tutaj jakiejś wybitnej analizy polskiego społeczeństwa. Przecież analogiczna sytuacja jest chociażby w USA, gdzie kilka tygodni wczesniej był mega hype wokół walki Floyd - McGregor, której wartość sportowa była dużo niższa niż walki Alvarez - GGG i było o tym wiadomo na długo przed walką. Tutaj jest jeszcze o tyle dobrze, że Canelo ma spory fanbase, więc wyniki PPV powinny być przyzwoite. Ale np taką walkę Rigondeaux
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: z mojej obserwacji lepiej zaprezentował sie Canelo, piekne kontry uniki i celne mocne ciosy co było widac na twarzy GGG, a Gienia tak jak zwykle presja i celne ciosy choć te na meksykańcu nie robiły wrażenia Brawo dla obu piekny boks rzadko sie widzi takie wymiany obrony i ataki jak w tym pojedynku
  • Odpowiedz