Wpis z mikrobloga

Mahonek wczoraj przepraszał widzów i stwierdził, że nie zasługuje na ten hajs który wczoraj dostał za to, że nie mógł się nigdzie dodzwonić przez kilkanaście minut a nie mógł się dodzwonić tak naprawdę nie ze swojej winy tylko przez ludzi którzy mu podawali fejkowe numery

vs

Grubas który prowadzi nudnego streama i jak jest skrytykowany za to przez widzów to zaczyna ból dupić, że ludzie go nie doceniają, że on się stara, że robi to dla nas, że miał ciężko w dzieciństwie i w ogóle co to nie on...po czym zamyka streama i wychodzi się zabawić do Bajki gdyż jest zmęczony ciężkim streamem i krytyką która go nie słusznie spotyka.

#!$%@? grubasie, żebyś chociaż w połowie tak dobrze prowadził streamy jak Mahonek...
#danielmagical #mahonek #grubyoszust
  • 7
@Mobilki: XD śmieszne "nie, nie ja nie zasługuje, nie dawajcie mi, nie trzeba" skoro nie trzeba to mógł wyłączyć donejty. To już wole ludzi jak Gruby, którzy wprost mówią, że chcą tego hajsu niż takiego typowego "nie trzeba było, ale wezmę" To raz a dwa Mahonek tez często siedzi #!$%@? przed monitorem, gada od rzeczy i nie wie co robi, więc nie wiem jak możesz mówić, że robi jakoś super dobre
@Mobilki: z resztą czasy jak ktoś nagrywał "dla pasji" (chociaż z tym też bym jednak polemizował, pewnie wcześniej były mniejsze zarobki, ale i tak były) daawno minęły, faktycznie może się czuć niekomfortowo jak mu tyle pieniędzy spływa, ale przecież on też to robi zarobkowo to po co tak gadać skoro to nic nie zmieni
- eeee nie wysyłajcie donejtów nie zasługuje
a taki łeb jeden z drugim pomyśli, że taki dobry