Wpis z mikrobloga

Oglądałem teraz Salon dziennikarski na TVP Info. Zwłaszcza chcę przytoczyć jedną sytuacje.
Niejaki Witold Gadowski powiedział, że przeciwko reparacjom są tylko ci, którzy biorą niemieckie pieniądze albo mają głęboki kompleks niewolniczy. Wypowiedź oczywiście na poziomie budki z piwem. Na szczęście choć jedna osoba się oburzyła, Agnieszka Romaszewska, reszta nie miała nic przeciwko takiemu #!$%@?.

Juz wiadomo jaką linię ma TVP, ale uderza mnie inny fakt - jak bezczelni są "prawicowi" dziennikarze. Egocentryczni. Jednostronni. Nieprofesjonalni. Tego się, #!$%@?, oglądać i słuchać nie da.

Przy gościach typu Gadowski, Karnowski, Ziemkiewicz czy Pawlicki na przykład Lisicki, Makowski są zajebiście obiektywni, a Andrzej Stankiewicz to w ogóle guru.

Nie dziwię się, że tych ludzi nigdy nigdzie nie zapraszali, bo to jest zerowy poziom dziennikarstwa. Oczywiście też program Lisa to była kpina.
ALE
Miała być "dobra zmiana", a jedyny argument obrony TVP to "BO ZA PEO LEWACKA BYŁA". A teraz jest debilnie prawacka.

#tvpis #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 8
W zasadzie czego innego mogłem się spodziewać, jak nie tego typu "odpowiedzi bez odpowiedzi". Dyskusja z Wami to czysta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@budep: zauważ, że jednak dobra zmiana się odbyła. W przestrzeni publicznej zaczyna być widoczna inna narracja i należy trzymać kciuki by od następnych wyborów zacząć zmieniać oblicze Polski poprzez likwidowanie demokracji.