Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Bierz krótki.
1. Dużego drzewa nie powalisz i tak bo po co. Z małym dasz sobie radę, a kwestia jest ostrości.
2. Mniejszy dojdzie do trudniejszych miejsc jeśli chodzi o odrąbywanie gałęzi. Długa rękojeść zwyczajnie będzie wadzić.
3. Topór to nie maczeta. Do chaszczy kup maczetę. Toporek ma służyć za coś więcej niż nóż. Inne zastosowanie - przeznaczenie.
4. Mały toporek jest mały. Lekki. I nie wyglądasz z nim jak
Bierz krótki


@Producent_CO2: Właśnie też jestem za krótkim oprócz kwestii tego młota w długim. Krótki ma po 2 stronie ostrza jakieś badziewie niewiadomo do czego, długi ma młot, którym w razie w moge wbić klina i rozłupać jakiś konkretny pień a różnica w długości rękojesci to tylko 10cm

@Djgrubszy: Mam nadzieje, że kpisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Djgrubszy: Ty sie smiejesz a ja spędziłem ostatnio jeden dzień z takim "mistrzem bushcraftu" z jutuba co to jest mistrzem tylko po to, żeby reklamować sprzęt i niestety skonczylo sie to dla niego szpitalem xD Palcem pokazywać nie będe xD
@Niewiemja: #!$%@? człowieku posłuchaj się mnie od 2 lat co weekend chodze do lasu i wiem co sie przydaje a co nie xD Poleciłem ci dobry sprzęt którego używam i wiem jak tym sie pracuje,ale jak wolisz to kup jakieś #!$%@? elo xD