Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelcy!!!

Wiem, że późno na takie ogłoszenia, no ale czasem nie zawsze los pozwoli mi zaspamić na czas w ważnej sprawie ;)
Generalnie zapraszam wszystkich pragnących dobrego, głębokiego, soczystego dubstepu na impreze poznańską w klubie Projekt.LAB!!!

Chłopaki z kolektywu Lucysfear przeszli samych siebie i zaprosili na tą imprę aż trzech headlinerów: jest to Truth (NZ), Khiva (US/CA) i Kloudmen (SWE) - praktycznie same doborowe towarzystwo, które wie, co w tych dźwiękach jest zajebiste!

Oprócz nich oczywiście wspierają ich czołowi zawodnicy dzisiejszej polskiej sceny niskobasistej: Hitman z kolektywu Lucysfear, no i cały kolektyw NSA - przy granej przez inich muzyce na pewno nie będziecie się nudzić, a poziom muzycznej zajebistości na pewno przekroczy wszelakie poziomy do tej pory zarejestrowane przy rozgrzewkowych setach... I pomimo że będą grać przed i po headlinerach, to warto wspierać ich do końca, bo poziomem nie odstają na trochę !!!

Zatem jeżeli jesteś z Poznania, wybierasz się tam za chwilę lub będziesz przejeżdzać przez to miasto - zrób sobie dobrze i wbij dziś do Laba!!!
Sam byłbym, no ale proza życia mi na to nie pozwala, więc liczę na Was! ;)

Zapraszam i pozdrawiam!!!

Dungeon Beats 008 feat. Deep, Dark & Dangerous / lista FB
link FB

Start: 23:00
Tax: 10* (lista FB do północy) / 20 PLN (bez listy)


#zaproszenie #ogloszenie #impreza #jestimpreza #chonabibe
#bass #sub
#dubstep #dubstepaledobre #dubsteptomuzyka #deepdubstep
#getlow
#techno #intechnowetrust
Pobierz Sargon_Ankro - Mircy i Mirabelcy!!!

Wiem, że późno na takie ogłoszenia, no ale cza...
źródło: comment_qVjI0L2s2x8auSlaU4b8GEjfasF8fCVL.jpg