Wpis z mikrobloga

Stało się. Po prawie dwóch latach odkąd napisałem ostatnią historię z pracy Listonosza zebrałem się w sobie. Postanowione.

PISZĘ KSIĄŻKĘ

Oczywiście łatwiej powiedzieć niż zrobić. Po zebraniu wszystkich historii okazało się, że jest tego 26589 słów. Tysiące słów, które postanowiłem teraz zebrać, przeczytać, przepisać, ułożyć, wydłużyć, skrócić i zrobić z nimi wiele innych nieprzyzwoitych rzeczy, które trzeba z nimi zrobić. Brzmi ekscytująco i strasznie. Jest ekscytujące i straszne.

Każdy z nas ma takie marzenie. Jestem tego pewien. Każdy ma w głowie światy, którymi chciałby się kiedyś podzielić z innymi. Każdy marzy aby napisać książkę, albo chociaż opowiadanie. Postanowiłem się w końcu odważyć. Przyszedł czas aby zaprzestać szukania wymówek, odkładania pisania na lepszy czas, przyszła pora aby przestać się okłamywać, że to nie jest warte aby ktoś to przeczytał.

To jest tego warte.

To jest warte ciężkiej pracy jaka jest przede mną, to jest warte poświęcenia nielicznego wolnego czasu jaki mam.
Tą deklaracją zaczynam. Trzymajcie kciuki aby się udało i abym nie podupadł na zapale.

Co jakiś czas będę wrzucał postępy na mirko, zachęcam też aby wpadać na mojego bloga, bo tam planuję się uaktywnić.

Blog - Czarny Notanik
FB - Czarny Notatnik
Jest też Instagram z moimi rysunkami Czarny Notatnik Insta

#postmanstories #czarnynotatnik #chwalesie
  • 54