Wpis z mikrobloga

Niedawno dotarły do mnie cztery świeżo odłowione i dzikie pielęgniczki ramireza. Wszystko dzięki nieocenionej pomocy i zaangażowaniu znanego akwamirka @Papja - klik Chciałem się nimi pochwalić, ale skubane szybkie są i płochliwe więc bardzo trudno złapać je na zdjęciu. Zwłaszcza przy pomocy telefonu. Dlatego też robię całościowe #pokazakwarium.

Rybki podróż przetrwały szczęśliwie, wciąż oswajają się ze swoim nowym domem i powoli nabierają kolorków. W komentarzu bardziej szczegółowe fotki, chociaż szału nie ma.

#akwarystyka #zwierzaczki

MandarynWspanialy - Niedawno dotarły do mnie cztery świeżo odłowione i dzikie pielęgn...

źródło: comment_hjw5d4Vhb8sAs14VlqnKv4R83TcoV4IS.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: Bardzo fajne akwarium, tylko czy woda jest jest zbyt ciemna dla ramirezek? Pochodzą raczej z CW.
Sam mam puste szkło, które miało być przeznaczone dla dzikich ramirezek, ale nie potrafię się zabrać za założenie XD
  • Odpowiedz
@Fishuur: Zakładaj, ze swojej grupy będę miał jedną parkę na odsprzedaż jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ramirezy żyją w CW, ale CW wcale takie clear nie jest, zwłaszcza podczas pory suchej, bo wtedy kondensacja garbników często jest taka, że my byśmy to BW spokojnie nazwali ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tego kwestia taka, że ramki żyją w ciepłych llanos, gdzie wegetacja jest na
  • Odpowiedz