Wpis z mikrobloga

  • 5
@e3fa W Rosji ich uczą, że Polska to syf. Uczą ich, że Polska to biedny brudny kraj, że ludzie z parsztwym charakterem, że sami złodzieje oszuści i nie lubią Rosjan oczywiście. Potem przyjeżdża Rosjanin do Polski i zdziwienie jak tu miło, jak czysto, jak wysoko rozwinięty kraj. I zawsze są pod wrażeniem jakości polskich dróg.
  • Odpowiedz
  • 3
@Variv: i prawdy ich uczą
@aardwolf No własnie nie. Przyjeżdża potem Rosjanin do Polski i się z głowę łapie jaka Polska fajna i jaką w ich kraju scieme im wciskają.
  • Odpowiedz
@Variv: u mnie był Rosjanin w lipcu na couchsurfingu i całe 3 dni opowiadałem mu jaka Polska jest beznadziejna i jak tu się nie da żyć.
Zaprosił mnie do siebie.
Wiza już w przygotowaniu.
  • Odpowiedz
  • 3
@aardwolf Wiadomości wyjątkowo pewnie są. Osobiście wszystkie osoby ze wschodu (Rosja, Ukraina, Białoruś ) z którymi rozmawiałem były pod ogromnym pozytywnym wrażeniem tego jak jest w Polsce. Zarówno młode jak i starsze osoby.
  • Odpowiedz
u mnie był Rosjanin w lipcu na couchsurfingu i całe 3 dni opowiadałem mu jaka Polska jest beznadziejna i jak tu się nie da żyć.

Zaprosił mnie do siebie.

Wiza już w przygotowaniu.


@aardwolf: To uważaj, bo niektórzy z byłego ZSRR śmieszkują z takich Polaków. Widziałem i w komentarzach i w filmikach na yt. Nawet było nagranie Ukrianki pracujacej w jakimś zakładzie w Polsce w którym słychać było fragment narzekań jakiegoś
  • Odpowiedz