Wpis z mikrobloga

Każemu z Redmi Note 4 i Note 4X oraz custom romem polecam ostatni port aplikacji aparatowej z najnowszego A1 dostępnej tutaj jako zip do flashowania z recovery (następnie trzeba wejść w ustawienia -> aplikacje -> uprawnienia i nadać wszystkie potrzebne, w przeciwnym wypadku wywali błąd).
#xiaomi
  • 18
@qaqa: Właśnie dopiero znalazłem, a że pora wieczorna to nie mogę dostarczy wielu zdjęć, typu z naturalnego światła. Filtry działają, rozpoznawanie twarzy działa (wiek i płeć), HDR mam, upiększanie zdjęcia wydaje się mnie ładnie wygładzać, jakościowo ciężko mi powiedzieć, wydaje mi się że jest na plus.
@FilozofujacaCalka: Nagrywanie wideo Redmi Note 4 w ogóle daje ciemny obraz, próbowałem już na MIUI, Xiaomi.eu i customach więc to coś musi być głębiej, co do porównania do Google Camery z HDR+ to uważam że jest lepsza no i łatwiej zainstalować, przez co skłaniam się jednak w jej stronę, odinstalowałem MIUIowy aparat jakoś przedwczoraj.
@Edom A z ciekawości - jakiego ROMu używasz? Będę kupował Redmi Note 4X i zastanawiam się nad Lineage albo RR, tylko nie wiem jak z baterią. Teraz używam RR na Redmi 3S i generalnie jest ok, ale bateria jest trochę gorsza no i nie da się wyłączyć szyfrowania ani zmienić do niego wzoru.
@Edom: Witam kolegę ponownie. Mógłbyś podrzucić linka do google camera z hdr+? Instalowałem mnóstwo wersji i żadna nie robi zdjęcia z włączonym hdr+. Przycisk migawki się wyszarza i dostaję powiadomienie ze stojącym paskiem ładowania. camera2api włączone.