Wpis z mikrobloga

Mirki, prosze o pomoc. Mam 32 lata, 182 cm wzrostu i waze 64kg (!). Rekord to 67 kg :f nigdy nie mialem "brzuszka". Miesnie mi widac, bo nie mam tluszczu. Przemiane mam jak piec hutniczy :/ Pracuje glownie fizycznie i nie mam pary. Ciulowo jem, bo nie znam sie, wiec bulki z serem i szynka to norma. Potrzebuje rady, co zjesc do poludnia. Zaznacze, ze rano moge zjesc sniadanie i w pracy mam jedna przerwe na jedzenie. Prosilbym o rade, jakie produkty najlepiej sie sprawdza :( #mikrokoksy #czlowiekpomusz #klatajakszczurczolo #wysuszka
  • 20
@mere: probowalem owsianki i jajowy, przez owsianke spie od 3 dni na kanapie, bo mnie zona z sypialnie wywalila przez wiatry X___x
@czarna__jagoda: mam zone, normalnie gotuje, ale rano se sam musze ogarnac, a ona na "zywieniu" tez niebardzo :/
@Dymass: jak zes zrobil ta owsianke? polecam zagotowac wode, zalac platki wrzatkiem, namoczyc tak 5 minut. odlac wode i zalac jogurtem naturalnym. Dodacjakis owoc - ja uwielbiam banany. Szybko sie robi, wolno sie je niestety. Ale odzywia na ladne wiele godzin (ja jadlem ponad 100g platkow + jogurt naturalny i 1 banan w plasterkach)
@Dymass: przede wszystkim, wywal te kanapki. to do #!$%@? niepodobne zebys jadl kanapki pracujac fizycznie. wez dzien wczesniej na dwa-trzy dni usmaz/ugotuj/upiecz sobie kurczaka i zrob ryz brazowy w torebkach. warzywa z patelni tez sa spoko albo jakies pomidory/ogorki. Troglodyta nie jestes zeby jesc chleb kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) chleba jak najmniej w ogole.
@Dymass: moze w takim razie stopniowo. organizm trzeba przyzwyczaic do czegos nowego w diecie. w takim razie sproboj gdzies w trakcie dnia (drugie sniadanie) wcisnac shakea z owocami i jogurtem naturalnym z doddatkiem zmielonych platkow owsianych. Najlepiej banan bo nie trzeba mleka wtedy dodawac albo zeby mniej geste bylo :) mozna eksperymentowac z czym. spoko sa tez nasiona dodatkowe. wtedy lepiej dla zdrowia :)
@Dymass: Jajecznica na maśle z żółtym serem albo omlet z serem homogenizowanym do tego Bulletproof coffee (kawa z masłem i śmietaną 50%) i spokojnie zmieścisz się w 1000-1300kcal. Dodatkowo nie będziesz się zapychał słodkim gównem.
@ppai na szczęście jest wybór choć czasem ciężko znaleźć idealne np na 100% zakwasie. Do tego ignorancja sprzedawczyń gdy pytam o p. Pełnoziarniste, a ta mi podaje zwykły chleb posypany ziarnami... oraz "drożdże przecie muszom być.". Trzeba się naszukać, żądać rozpiski składu w piekarniach, ale jak się postara to i znajdzie się chleb z niskim IG jak ktoś potrzebuje. Wracając do @Dymass to żryj chłopie po prostu więcej z bułek nie rezygnuj
@jonzi @ppai te bulki w robocie to jedyne pieczwo w ciagu dnia. Od miesiaca stronie od bialego pieczywa, bardziej ciemniejsze np z dynia i wale ser i szynke razem podwojnie, waga ani drgnie :D poprobuje. Skorzystam tez z przepisow z zjedzmycos.pl, a to wrzuca nasz mirek @hubert_sz, chetnie sobie dorzuce ten koktail co ma w przepisach ;)