Wpis z mikrobloga

bądź #apple

zaprezentuj nowe smartfony

wsadź do nich najmocniejszy mobilny CPU na rynku, najlepszą dotychczas technologię rozpoznawania twarzy, bezprzewodowe ładowanie oparte o otwarty standard o które wszyscy prosili, bezbramkowy wyświetlacz OLED o który wszyscy prosili, blablabla

podaj przykład zastosowania niektórych z tych technologii w postaci animoji


HAHA GŁUPIE APLE TYLKO EMOTKI IM W GŁOWACH XD CYWILIZACJA UPADA HURR STEVE SIE OBSRAŁ W GROBIE

za każdym razem

#iphone #kek #wykopcore
  • 5
  • Odpowiedz
@kocham_jeze:

bezprzewodowe ładowanie oparte o otwarty standard o które wszyscy prosili

No, technologia z 2009 roku w końcu znalazła się w iPhone'ach ( )
Nie to, że czysty hejt, ale Apple aktualnie goni po prostu konkurencję, a ta technologia została już nawet odrzucona przez ludzi, którzy uznali, że wolą szybsze ładowanie od bezprzewodowego.

wsadź do nich najmocniejszy mobilny CPU na rynku

Jest jeden benchmark w Internecie, który raczej nie
c.....u - @kochamjeze: 
 bezprzewodowe ładowanie oparte o otwarty standard o które ws...

źródło: comment_x9AOSMLwHtMMR4GwdGP2IRO9FCiQZPWg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czikapu:

sorki


Nie ma sprawy cumplu, o takie komentarze chodzi ʕʔ Mi mix rzeczywiście wyglada swietnie, tak samo lg v30, i hardware-owo moze nawet bardziej do mnie przemawiają. Ale iOS i cały ekosystem cały czas trzymają mnie przy iPhone.

Poza tym caly czas podoba mi sie filozofia firmy i jakaś taka "integralność". Mało produktów, i wszystko swietnie ze sobą współpracuje, do tego focus na środowisko i taki
  • Odpowiedz
@czikapu: używam Apple od iP 5, śledzę od czasów pre-iphone. ZAWSZE, po każdej konkurencji była masa głosów, że Apple się kończy, Jobs to #!$%@? się zna i konkurencja robi lepiej. Ogunie to jest takie #!$%@? - jak była afera z iP 6+, że się wygina to trąbił o tym cały świat. Jak koleś, który to pierwszy opublikował wrzucił jakiś czas później film pokazujący, że tak samo wygina się Note, to burzy
  • Odpowiedz
jak była afera z iP 6+, że się wygina to trąbił o tym cały świat.


@rolfik_r1: No bo Apple jest znane ze swojej jakości wykonania. Unboxtherapy naprawdę nie przykładał dużej siły do tego, aby wygiąć ten telefon. W filmie o którym mówiłeś telefon się nieznacznie wygiął, ekran nie odstawał od obudowy.

Pamiętam wpisy po premierze chyba 6s, jak wojownicy zielonego robota krzyczeli HURR NIE POWIEDZIELI ILE RAMU NA KONFERENCJI NA PEWNO
  • Odpowiedz