Wpis z mikrobloga

@dziekuje: eee, dlaczego marne szanse? A próbowałeś? Chce soe przesiąść ze starego na nowego iPhone, a nie pamietam hasła, wszystkie podejrzewam potrzebne dane mam
@dziekuje: właśnie tego próbowałam, dostałam maila 1 września, ze zadzwonią do mnie albo napiszą mi SMS. I nic. A Tobie udało się odzyskać? Faktycznie dzwonią lub piszą smsa o godzinie która jest podana przez nich w mailu?
@dziekuje: coś kręcisz. Noe bardzo tez rozumiem dlaczego po raz drugi piszesz mi o tym, ze muszę mieć twarde dowody. Proste pytanie zadałam, a piszesz rzeczy w sumie z dupy, totalnie nieodpowiadające na moje pytanie.
@obsess: Przecież odpowiedziałem na twoje pytanie...

Mirki, udało się komuś odzyskać hasło do iclouda?

Aż tak mi nie zależało.


Zakładałem na fake dane, więc zakończyłem proces odzyskiwania na pytaniach pomocniczych na które nie pamiętałem odpowiedzi, bo konto zakładane szmat czasu temu, a e-mail na którego było to założone również mi przepadł, bo został zablokowany i sytuacja była analogiczna.
@Klofta: Szczerze mówiąc nawet mi to przez myśl nie przeszło. Po prostu stwierdziłem, że proces odzyskiwania w takim przypadku może nie być łatwy, bo wiem jak to działa również na innych platformach.
@obsess: ja przywracałem hasło ok miesiąc temu. Z tego co pamietam to była weryfikacja po podanym numerze karty płatniczej i przysłali maila, że za 3 dni będzie progress, ale odezwali się dopiero po 5 dniach. Ustawiłem nowe hasło i z głowy.