Wpis z mikrobloga

Wczoraj dotarł do mnie #xiaomi redmi not 4 zamawiany z #banggood. Wysyłka oczywiście Priority Direct Mail (przyszło bez VAT). Ciekawostka jest inna sprawa:
Podany nr RS942585634NL trekingowy dalej wisi na śledzeniu jako dotarło do WER Warszawa (A przesyłka jest u mnie)
Tak na marginesie zechciał by się ktoś wypowiedzieć odnośnie wersji #miui. Warto instalować miui polska??
Pobierz fapacko - Wczoraj dotarł do mnie #xiaomi redmi not 4 zamawiany z #banggood. Wysyłka o...
źródło: comment_TgfUsYs9f98M5buZXKmgfTMrhFGAipuk.jpg
  • 28
@plutokomuna: dotarł do mnie wczoraj, więc za bardzo się nim nie pobawiłem. Zresztą telefon jest dla córki, ja osobiście dosiadam OPX. Powiem szczerze że na pierwszy rzut oka jest naprawdę spoko. Wczorajsza godzina spędzona przy rmn4 spowodowała że opx z 5' jakoś zmalał :D.
@Inboxie: kiedyś używałem Miui polska bo wynosiło jakieś nowości i poprawiało bugi, teraz ani jedno ani drugie

chwalą się opcjami wprowadzonymi 4 lata temu a od tego czasu nic nowego nie zrobili. No i olewają mniej popularne modele.
warto instalować tą aktualizację??


@fapacko: Nie warto. Są problemy z gpsem, zarządzaniem ramem, niektóre aplikacje #!$%@?ą i bateria szybciej schodzi. Trzeba czekać na poprawki.
@fapacko: Nie wiem, mam dopiero od tygodnia ten sprzęt. Siedzę na 8.2.10.0 bo wcześniej przeczytałem na forach, że z najnowszą aktualizacją są problemy i żeby nie instalować.