Wpis z mikrobloga

@butterfly: Ja z tej opcji nigdy nie korzystałem bo wydaje mi się, że jest taka jakaś pusta. Jak ktoś puści to ja robię to samo w odwecie i na tym się przeważnie kończy interakcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co innego jak ktoś napisze, ale ostatnio już niezbyt często ma to miejsce (bo i rzadko wbijam i nie mam już premium :D). Co nie zmienia faktu, że ten
@butterfly: Masz jak najbardziej normalny wzrost. Moja dziewczyna ma podobny i nigdy mi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie. W porównaniu do swoich koleżanek (160 cm) wygląda rewelacyjnie.
PS. mam 180 cm.
PSPS. nie przeszkadza mi to że po założeniu szpilek moja dziewczyna jest mojego wzrostu.
@YOLOmariolo: no jak mi ktoś odsyła, to się zawsze odzywam.
@StarLord: no ja już w to wątpię, coraz częściej się spotykam, że jestem za wysoka. A Tobie nie przeszkadza, bo laska jest mimo wszystko niższa. Nie wiesz jakby to było gdyby była wyższa, i to bez szpilek ;)
@butterfly: wyższy o 6 cm. Po założeniu szpilk jest po równo lub jestem niższy. Gdyby była wyższa bez szpilek też by mi to nie przeszkadzał, ale ludzie są dziwni i mają jakieś chore stereotypy w głowie.
Jeśli chodzi o ubrania w sklepach to masakra. 80% rozmiarówki jak dla dzieci.
@butterfly: Przyznam, że generalnie to dziwnie się czuję w otoczeniu wysokich kobiet - nie mówię tu o wyższych ode mnie (bo kobiety powyżej 191 cm to chyba nigdy nie widziałem na żywo w swoim życiu), ale takich nawet 5 czy 10 cm niższych. Po prostu to dość niespotykany widok, no i jakieś takie monumentalne są, że aż generalnie niepewnie się czuję w ich otoczeniu, bo robią na mnie duże wrażenie :D
@butterfly: @Monalka: xD, jakim cudem 175 dla kobiety to "nie tak dużo". Przecież to jest 10 cm ponad średnią. Jak miałem statystykę i był podany przykładowy rozkład Gaussa dla wzrostu mężczyzn i kobiet w Polsce, to już w przypadku +-6 cm od średniej to się było wyższym od 90% lub 10% ludzi. To w przypadku +10 cm, to jesteś wyższa prawdopodobnie od jakichś 97% kobiet. Przecież +10 cm średnia, to