Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, zanim postanowicie urządzać wesele, zobaczcie co można stracić lub zyskać, zależy jak na to patrzeć.
Z mojej strony:
Jeden znajomy zerwał ze mną kontakt, gdy dowiedział się że chce go zaprosić na ślub i wesele- wcześniej codziennie graliśmy w WOT.
Drugi znajomy przestał odbierać połączenia w tej samej sytuacji.
Trzeci nie przyszedł na ślub ani wesele mimo że potwierdził swoją obecność.
Czwarty miał być tylko na ślubie, ale chyba przemyślał sprawę i postanowił tylko zalajkować zdjęcie na fb.

Dodam że znałem się z nimi od 4 do 11 lat, i nie jedno piwo się wypiło, nie jedną imprezę zaliczyło, no i w ogóle sporo czasu się spędzało razem.

Ze strony żony:
Pierwsza koleżanka przestała odbierać połączenia w dniu ślubu, mimo że dzień wcześniej normalnie rozmawiała z żoną. Autokar na nią czekał i prawie inni goście spóźniliby się na ślub.
Druga dała nam dobitnie do zrozumienia że dosłownie ma nas w dupie zapraszając nas na urodziny swojego chłopaka, a tam to już oddzielna historia, jeśli będzie ktoś chciał to opiszę w oddzielnym wpisie. Dwa dni po tym dochodziliśmy do siebie.

A więc przez "dobrych" znajomych straciliśmy ponad 1200 zł za opłacone talerzyki. Ale wiecie co? Nie żałuję ani jednej złotówki z tej sumy, bo teraz wiem że byliście tylko z pozoru kumplami/koleżankami a za takich znajomych to my serdecznie dziękujemy.

Wesele się udało, goście bawili się do rana.
#truestory
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boss007: Ci co powiedzieli, że będą, a nie przyszli to rozumiem. Ale czemu kończyć znajomość z pozostałymi? Unikanie odpowiedzi trochę szczeniackie, ale bez przesady. Poza tym, ciekaw jestem jak to wygląda z ich strony. Ja np. nie lubię potańcówek i wiem, że jak gdzieś zostanę zaproszony, to zapraszający będzie drążyć temat tak długo aż się zgodzę. Więc potem zdarza się unikać.
  • Odpowiedz
@CADka: Zmontowali film, około 7 minut z nami "w roli głównej". Włącznie ze zdjęciami z dzieciństwa, o których my sami zapomnieliśmy - musieli kontaktować się z rodzicami, by takie zdjęcia dostać. I tak np. zdjęcie moje jak mam jakieś 8 lat i łowię ryby, i jak mam 26+ i łowię ryby. Moja żona, jak pije mleko z butelki, i zdjęcie sprzed 2 lat jak pije piwo. Taka kompilacja "nic się nie zmieniło", z ciekawostkami i śmiesznostkami :)

Wszystko też okraszone ich zdjęciami czy nagraniami jak trzymają tabliczki, że

(Zdjęcie znajomych trzymaących tabliczkę)
"Już minęło X lat od tego jak
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Super sprawa! (pozwól, że ukradnę pomysł) To się postarali;) Fajni znajomi/ przyjaciele! Dużo zdrówka dla Was i mimo dużych odległości - ciągłości kontaktu!
  • Odpowiedz
@boss007: szczerze to moze nawet nie kwestia zlych znajomych. moze po prostu sa porypani i przerosl ich slub, nawet czyis. xD mam czasem podobnie. najpierw sie na cos pisze, a potem zaczyna mi sie to w glowie komplikowac, nawet proste sprawy. czuje potem zazenowanie, no ale introwertyzm motzno i w ostatniej chwili rezygnuje. chyba takie czasy. latwiej uciec w swiat wirtualny.
  • Odpowiedz
  • 0
@boss007 xD człowieku ja zamówiłem cywil z zadaszeniem dla urzędnika bo plener miał być. 1 września lało cały dzień - a to zadaszenie było zrobione z #!$%@? folii spożywczej.. chyba nie muszę tłumaczyć jak to pięknie ciekło i kapało. 15 minut przed planowanym ślubem musiałem sam zmieniać miejscowke pleneru bo bym ślubu nie miał, a goście już wszyscy byli. No i tak 1000 zł poszło na zadaszenie... jestem obecnie na miesiącu
prawo - @boss007 xD człowieku ja zamówiłem cywil z zadaszeniem dla urzędnika bo plene...

źródło: comment_COsA6OvT6d0L8mzZEeFUJ9KFCsDTSnGi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@boss007: trzeba było na szybkości zrobić rozdajo tych talerzyków to nic by nie przepadło, a nawet byś zyskał nowe znajomości w miejsce starych
  • Odpowiedz
  • 0
@boss007
@soosh071 panie i panowie. ..3 tygodnie temu miałem swoje wesele...nie spodziewałem się ze aż tak wszystko zajebiście wyjdzie...spotkali się wspólni znajomi których zawsze było ciężko zebrać w jednym miejscu....wszyscy napici i najedzeni...MEGA FAJNA IMPREZA...Mogłem się zdecydować wcześniej. ..polecam każdemu. ..
  • Odpowiedz