Wpis z mikrobloga

Tak czytam komentarze na Fanpage Uwaga TVN i to zbiorowisko gimbazy i przedszkolaków broniącej patoli z Torunia jest zabawne. Chciałbym wam przypomnieć, ze grubas ani grosza nie wpłacił na cele charytatywne tylko widzowie wpłacali. Po drugie grubas sam się przyznał, że ten cały stream charytatywny to był po to by poprawić swój wizerunek przed reportażem czyli nie zrobił tego bezinteresownie. Po trzecie grubas jest takim typem człowieka co nigdy niczego nie zrobi bezinteresownie zawsze znajdzie jakiś cel dla siebie choćby podbudować własne ego przed ludźmi czyli pokazać jaki on jest dobry. Gdyby był bezinteresowny to by wpłacił ze swoich pieniędzy i pozostał anonimowy. Przecież grubas po zakonczonej zbiórce mało orgazmu nie dostał jak zadzwonił do matki chorego chlopca żeby się pochwalić zrobił tylko z siebie debila xD
#danielmagical
  • 5
hciałbym wam przypomnieć, ze grubas ani grosza nie wpłacił na cele charytatywne tylko widzowie wpłacali.


@Mateo094: to nie ma akurat żadnego znaczenia, bo gdyby nie to, to wykopki i osoby oglądające w11/innego streama, nie wplacilyby w tym czasie 25k.

Po drugie grubas sam się przyznał, że ten cały stream charytatywny to był po to by poprawić swój wizerunek przed reportażem czyli nie zrobił tego bezinteresownie.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ja jednak wolę jak ktoś
tylko pomaga w pośredni sposób


@Wojt_ASR_: serio? kosztem swojej matki pomaga? Przecież ja na miejscu rodziców tego chorego chłopca bym się zapadł pod ziemie gdybym zobaczył ten stream i jeszcze te donejty "goha ty #!$%@? itd.."

ej, nie chcę Ci psuć ideałów, ale zazwyczaj, jak ktoś komuś pomaga, to robi to dlatego, żeby siebie podbudować, bardziej, bądź też mniej, świadomie.


tak tu trochę masz rację, pomaganie rzeczywiście podbudowuje pod warunkiem ze