Wpis z mikrobloga

  • 4
Ten ranking na #filmweb to jest jakaś porażka, szukam jakiegoś sifi wśród 100 the best a tam same Hollywoodzkie superprodukcje typu Spiderman, Batman itd, Powrót do przyszłości na 81 pozycji. Rzućcie jakimś tytułem na sen, może być stare i kiedyś oglądane, podobało mi się np #blackmirror czy piąty element
#filmowanie #film
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metrom ranking scifi na filmwebie to sroga porażka przez nieodpowiednie tagowanie, np. get out jest też horrorem, nie tylko thillerem

life nowego nie polecam, bo to nawet nie do śmiania się jest, tylko do wbijania ręki w czoło, ze staroci masz ukryty wymiar

i tak właśnie klnąc na filmweb w najwyżej ocenianych mam (oprócz szlagierów) lobstera (to raczej nie jest scifi którego chcesz), ludzkie dzieci, świat dzikiego zachodu (jeśli podobało ci
  • Odpowiedz
@metrom no ale dobra, nie byłabym sobą, gdybym ci nie poleciła jedynej dobrej komedii romantycznej z elementami scifi (gość się przenosi w czasie i tyle) ale ma bardzo ładne przesłanie i, wstyd się przyznać, ryczałam na niej jak bóbr. A podobnie ryczałam tylko na mój przyjaciel hachiko, a to już coś. I ile razy bym tego nie zobaczyła, nie otagowalabym tego jako komedia romantyczna jak jest na filmwebie (bo typowo, on
  • Odpowiedz
Die Blechtrommel


@sorek: przecież to dramat wojenny(°°
może i dobry ale raczej nie przepadam za takim gatunkiem
  • Odpowiedz
no ale dobra, nie byłabym sobą, gdybym ci nie poleciła jedynej dobrej komedii romantycznej z elementami scifi (gość się przenosi w czasie i tyle) ale ma bardzo ładne przesłanie i, wstyd się przyznać, ryczałam na niej jak bóbr. A podobnie ryczałam tylko na mój przyjaciel hachiko, a to już coś. I ile razy bym tego nie zobaczyła, nie otagowalabym tego jako komedia romantyczna jak jest na filmwebie (bo typowo, on spotyka ją
  • Odpowiedz