Wpis z mikrobloga

@pekauu: No w sumie niezła oferta. Nówki są dla nas za 142 EUR. Ludzie takowe kupowali i tu chwalili. Możesz włączyć polską wersję językową w Amazonie, ale opisy używek i tak są chyba po niemiecku.
@Cyfranek: Mam pytanie. Czy jeśli jakiś towar jest dostępny wszędzie to są jakieś zalety albo wady, oprócz tego, że towar będzie się obijał przez pół świata,żeby zamówić sobie prosto ze Stanów a nie z Niemiec?
@lubietwarze: Jeśli ktoś Ci przywiezie czytnik ze Stanów to spoko. Zyskujesz na cenie. W przeciwnym razie, sam zamawiając zapłacisz znacznie drożej, niż kupując w europejskim Amazonie. No i czas, Amazon ma magazyny w Polsce, dlatego dziś zamawiając, możesz sprzęt mieć dostarczony w poniedziałek.
Jakby co, teraz taniej w niemieckim Amazonie: http://cyfranek.booklikes.com/post/1598566/czytniki-kindle-znacznie-taniej-w-amazonie-voyage-tanszy-o-40-eur
@Cyfranek: Myślałem o tablecie. Ze Stanów wyszłoby z 70 zł taniej a nawet jeśli to samo to bym zapłacił cło tutejsze i nie ryzykowałbym, że mi ktoś wrzuci coś gorszego dla ,,polaczka'' i nie dorabiałbym Niemców vatem.