Wpis z mikrobloga

Kupiłam sobie ostatnio #rainbowsix #r6s na #pcmasterrace, mam wbite 300h na #ps4 i daleko mi do miana wymiatacza.
Generalnie to wiele się osłuchałam, jak to platyna z konsoli na pc jest co najwyżej złotem, a tutaj niespodzianka, byłam mvp w moich dwóch pierwszych meczach z randomami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Generalnie odnoszę wrażenie, że ludzie są mniej ogarnięci na pc (trafia się naprawdę dużo ameb) ale wrażenia z gry są jednak lepsze (większa dynamika gry i responsywność sterowania).
  • 15
@ofm365:
No bo po prostu tej precyzji nie ma XDDDDD
Grałem w Modern Warfare 2 z kuzynem kilkanaście godzin, i nigdy tak bardzo się nie #!$%@?łem xD
To że po iluśset godzinach masz wyuczone ruchy i jesteś całkiem niezły to nie jest żaden argument, skoro pierwsze ileś set jest katorgą.
Łap precyzję pada w filmiku.
@von_Bekoon: Im dłużej gram tylko utwierdzam się w tym przekonaniu. Na pc jest więcej nieogarów którzy castlują się w pokoiku i czekają aż ich fuze powybija swoim gadżetem, spawnkillerzy też zdarzają się ZNACZNIE żadziej niż na ps4.
Za to mam wrażenie, że gracze są troche mniej toksyczni (do tej pory tylko raz zostałam celowo zabita przez osobę z dróżyny) i więcej ludzi ma mikrofon.

A i Rusków na PC jest od
Na pc jest więcej nieogarów którzy castlują się w pokoiku i czekają aż ich fuze powybija swoim gadżetem, spawnkillerzy też zdarzają się ZNACZNIE żadziej niż na ps4.


@Quelaag: za malo gralas zeby dobralo ci mmr, zobaczysz po 30-50 grach ze nie bedzie juz tak latwo jak bedziesz wymiatac do casuala dodali hidden mmr, ja fuzem juz wg przestalem grac bo nigdy powtarzam nigdy ludzie nie kampia na objectivie tylko zawsze poza