Wpis z mikrobloga

@Czipaku: co masz na myśli pisząc "kiepski matchmaking na rankedach"? w sumie szukam gierki na późne wieczory, kiedy wracam z pracy i nie za wiele mi się chce. Nie musi to być gra rankingowa na zasadzie lola
@magucio: chodzi o to że z dobieraniem przeciwników/sojuszników trochę popłynęli, przyśpieszyli kolejkę oczekiwania na mecz, kosztem tego że czasami natrafiasz na ludzi z dużo wyższą lub niższą rangą
@magucio Sporo postaci, mały problem z balansem. Po przegraniu koło 80h nadal mam ochotę na grę. Brak rzeczy typu p2w, większość płatnych to kosmetyczne. Jeśli się zdecydujesz na grę to polecam dodać mój nick do reffered friend: Mroziak. Obydwoje dostajemy profity za wbijanie poziomów.
@magucio: Gram od niedawna, 120 godzin przegrane, a też szukałem czegoś tylko na wieczorki. Nie mam czasu na mmo więc przerzuciłem się na Paladynki. Gra wciągnęła mnie na tyle, ze wydałem hajsy. Balans jest okay. Grafika, humor i świat na wysokim poziomie. Z tym dobieraniem rzeczywiscie czasami lipa, ale powinno byc lepiej. Niebawem największe organizacje esportowe zaczną rywalizować więc baza graczy może sie jeszcze powiększyć. Więcej graczy = lepszy matchmaking. Zdecydowanie
@magucio: Według mnie jest naprawdę niezła i mimo że sporo drze z Overwatcha, jest też na tyle inna że warto dać jej szansę. Poza tym jest darmowa więc nawet jak Ci się nie spodoba to nic nie tracisz ;)