Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: Rozwój szpitala z właściwym oddziałem będzie bardzo potrzebny, może ktoś nie był poczytalny w chwili popełnienia przestępstwa? Portal pyta, czy skończą jak Lepper i zapowiadają publikacje różnych "wątków"... co to ma wspólnego z MŻ?... pokazuje, dlaczego zacierane są ślady, dlaczego w wypadku ginie akurat ten policjant i dlaczego służby mają to w d.... Błędy tu znowu, ale to nieistotne. #bogatynia #polityka #policja
stopmanipulacji1111 - @stopmanipulacji1111: Rozwój szpitala z właściwym oddziałem będ...

źródło: comment_0W5LcW38MlCT4yECKEGptpheeEEWdbZD.jpg

Pobierz
@Brunhilda2: "Otwarcie nowych oddziałów to kolejny krok w kierunku kompleksowego zabezpieczenia usług medycznych dla mieszkańców południowo – zachodniej części województwa dolnośląskiego" - gdyby nie powaga sytuacji, chyba skichałabym się ze śmiechu... jeszcze obecni byli "przedstawiciele największych pracodawców w powiecie"... no szykujcie kaftaniki zamiast rozbijać mafijne układy, bo mafia to tam najlepszy pracodawca...
@Brunhilda2: PiS ani jednym słowem nie odniósł się do sytuacji na Śląsku, wydalił cichaczem burmistrza z partii, ale nadal sprawuje on władzę do końca kadencji... tak jak W Gadowski powiedział, na Śląsku układ jest "w poprzek wszystkich ugrupowań". Albo uczciwi odetną "gangrenę", ryzykując karierę (moim zdaniem zyskując), albo w obawie przed jej utratą zostaną wiecznymi kłamcami... nie wiem, kto zagłosuje na kłamcę, nie ja.
@stopmanipulacji1111: rysownie obrazu szeroko zakrojonych mafijnych powiązań jest moim zdaniem chyba trochę na wyrost w obliczu tego co przynajmniej publicznie wiadomo... bo co tak na dobrą sprawę udawadnia że mamy ws. Magdy z tym do czynienia? postacie i powiązania solczaka i mżd - no i że Magda pochodziła z bogatynii gdzie produkuje się metę... tu nawet poszlak zbytnio nie ma... chyba że coś pomijam?
@kknnoo: Jeżeli dobrze rozumiem przekaz portalu bogatynianie. pl, który ostatnio tropi i węszy poczynania lokalnej władzy, min przekręty po powodzi, fikcyjne odpady, "dwa razy wywożone", podsłuchy w Ratuszu, żeby czasem ktoś nie puścił pary, pobicie w lesie mecenasa, śmierć policjanta z "śledczej", gdzie ktoś nie wiadomo dlaczego, stawiał znicze w odległości nawet kilometra... kogo to miało zmylić?, donosy mieszkańców, że władza wie doskonale gdzie i kto... współpracuje z policją skorumpowaną do
@Brunhilda2: To też mam na myśli, jeśli aresztują ludzi zgarniętych z "fabryki" i nie będą się interesowali tym, na czyje zlecenie to było, kto dawał parasol ochronny, to będzie jak piszesz... facet od "spawania" już zniknął i co... otworzy punkt kurierski w innym miejscu. Gadowski ostatnio zapowiedział więcej info o Zgorzelcu, tam jest pewnie też wiele takich wątków. Gdzie narkotyki tam też często sutenerstwo, duże szanse tutaj na taki scenariusz, ale