Wpis z mikrobloga

Ten debil Hoffman zupełnie nie rozumie widzów.
To już nie jest 2k10. TO już nie te czasy gdzie ludzie się jarali fullhd czy 60fpsami na filmach. Kamery 4k, komputery z nasa, najnowsze gierki, jakieś ujęcia z helikoptera, tego my jako widzowie nie szukamy. Widza interesuje coś nowego, innowacyjnego. Coś czego wcześniej nie było, coś czego nie można doświadczyć i tym własnie jest Daniel. Bo ilu z nas jest z normalnych domów? Ilu z nasz ma 2 kochających rodziców czy nawet jednego? Ilu z nas ma normalny dach nad głową. Zakładam, że 80% jak nie więcej. Jeśli są tu ludzie z "patologii" to ilu z was ma ją na takim poziomie jak Magical? Wojny z sąsiadami, jaja w okna, butle z okna od ludzi znanych w całej Polsce, seks afery, codzienne libacje alkoholowe, Matka menelica bez zębów. Nikt z nas nigdy tego nie doświadczył. To jest dla nas nowe, ciekawe i dlatego Gruby ma tyle widzów ile ma. Do tego w znacznej części to jest PRAWDZIWE ŻYCIE. Skrajna patologia, ale PRAWDZIWA.
A Adbuster co? Obstawiam, że Marek Hoffman jest JEDYNIE TWARZĄ Adbustera, a za resztę odpowiadają firmy, menadżerowie, prawnicy itp itd. Hoffman już pewnie nie ma żadnego większego wpływu na to co robi i jest tylko maskotką. A potem zdziwienie, bo coraz mniej ludzi to ogląda. Rafatus też próbował aktorzyć i tworzyć sztuczną patologie i co? Gówno, widać gdzie zaszedł Rafałek.

Serdeczne łokieto cumple i lucham wam rzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 12
@rvnow: Jego jedyne doświadczenie w marketingu to to, że ma kontakty w TV i mainstreamowchy firmach od reklam, bo to one go sponsorują. Ja nie wiem, albo 3/4 topki polskiego yt i ci tzw spece od marketingu są jacyś #!$%@? umysłowo, albo ja i wielu moich znajomych jak i ludzi na mirko są jesteśmy jacyś turbo inteligentni. Tak samo gruby.
Rafatus też próbował aktorzyć i tworzyć sztuczną patologie i co? Gówno, widać gdzie zaszedł Rafałek.


@marv0oo: Patalogia grubego też zaczyna się robić sztuczna. Fajnie było oglądać jego streamy gdy grubas mieszkał na Urzędniczej, bał się krzyków matki, mył w misce, spał w jednym łóżku z Łukaszem i jadł to, co zamówili mu widzowie, itp. itd.

Teraz, gdy grubas wynajmuje pachnące mieszkanie za 2 koła, codziennie jada w restauracjach i łazi po
Ten debil Hoffman zupełnie nie rozumie widzów.

To już nie jest 2k10. TO już nie te czasy gdzie ludzie się jarali fullhd czy 60fpsami na filmach. Kamery 4k, komputery z nasa, najnowsze gierki, jakieś ujęcia z helikoptera, tego my jako widzowie nie szukamy. Widza interesuje coś nowego, innowacyjnego. Coś czego wcześniej nie było, coś czego nie można doświadczyć i tym własnie jest Daniel. Bo ilu z nas jest z normalnych domów? Ilu
@marv0oo: Mogę tylko powiedzieć, że są domy, w których na zimę ogrzewa się tylko co drugi dzień, w których odór jest nie do wytrzymania oraz takich, gdzie dzieci śpią z nożami pod poduszką. Ojcowie alkoholicy znęcający się psychicznie i fizycznie nad resztą rodziny, rodziny gdzie nie ma co do garnka włożyć bo wszystko idzie na alkohol.