Wpis z mikrobloga

Pomijając to czy AdBuster miał rację czy nie (bo to nie ma znaczenia), czuć u tych "rakowych jutuberów" czystą zawiść i ból tyłka. Leczenie swoich kompleksów i mówienie o kimś innym, że jest patologią i ćwierćinteligentem jest czystym chamstwem. W przeciwieństwie do jego brata, SciFuna, który jest o wiele bardziej inteligentny od niego i nie czuje zawiści ani nie określa innych mianem patologii i ćwierćinteligentów. Ja rozumiem gdyby to powiedział Hawking albo Wolszczan (hiperbola), ale jakiś AdBuster, który jedyne co robi to bierze hajs od reklamodawców za dobrą recenzję ich produktu?
#danielmagical
  • 4
@CzarnkowskiePiwo: Myślełem, że na końcu będzie coś w stylu "żartowałem, gruby ty niemyty menelu":( Moim zdaniem danielek zasługuje na hejt, ale nie dlatego, że robi jakieś patologiczne streamy, a dlatego, że jest pazerną nie szanującą nikogo w swoim otoczeniu leniwą krwą. Dzisiaj pierwszy raz widziałem shota jak gruby woła Jacę, dostaje nią w łeb i obwinia Jacka za to. To było pewnie jakiś czas temu. Z tego co mi wiadomo to