Wpis z mikrobloga

@Apollo_Vermouth @d0t3r @wielka_glowwa @Jormungand

Cześć, mała rada od organizatora dwóch poprzednich wrocławskich wykop party. Olejcie to, nie organizujcie niczego. Tylko sobie problemów narobicie. Skończycie z pozwami sądowymi na głowie. Ogólnie dramat, nie warto. Staniecie się rozpoznawalni i zjeby z wypoka zaczną was stalkować, pisać maile do firm w których pracujecie albo robić gorsze rzeczy. Nie warto pchać się w takie akcje z wykopem i jego #!$%@?ą załogą. Przemyślcie czy na pewno chcecie ubijać z nimi interesy, bo ja nie ubił bym nawet muchy w kiblu. Z drugiego party wyszedłem z perm banem bo się gruszka z moderacją skumali i uznali że będzie zabawnie xD Tyle w kwestii podziękowania.

Ewentualnie niech wam wykop zapłaci, w końcu organizując coś takiego zwiększacie tylko dopływ rogali.

A teraz się żegnam bo perm na to konto nadchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzymaj się z dala od elfika i moderacji. To totalna patologia.

Powodzenia

#wroclawskiewykoparty
  • 4
@kmicolo2: oooo siemka! Kope lat ;v Problem taki ze ja raczej nie mam za co dostać perma, moderacja to moja przeszłość i nie sądze by mnie banowali(chyba ze wrzucę paste by nie wracać tutaj ale na razie jest spoko). Wiadomo ze to trudna robota. Ale da się zorganizować, jakies poczucie pomocy innym i chęć spotkania się z ludźmi z reszty czesci kraju. Warto się postarać. Jednak miło za wskazówki, przydadzą się