Wpis z mikrobloga

#makita #narzedzia #hobby #stolarstwo
Drogie Mirki! Dorwalem 4 perelki poprzedniej generacji Makity Electric Works Japan, jakiz to cholerny rok produkcji? Wujcio Google milczy jak zaklety, badz wzrok odwraca od moich zapytan! Wrzucam zdjecie plakietki z pily, mowcie to moge wstawic foty reszty. Otoz mam pile tarczowa, wyrzynarke, szlifierke oscylacyjna oraz mala kątówke. Pila to model 5900BR, potezna ciezka oraz... wydaje sie niezniszczalna, jak reszta. Kątowka ma tarcze wymienieniana na kluczyk(tzw potrzebne sa dwa, nie ma przycisku blokujacego) szlifierka oscylacyjna posiada juz worek na pyl, a wyrzynara ma ostrza montowane na srubke imbusem. Wszystko wykonane z solidnego plastiku, nie jakies tam kanapeczki, ciezkie w #!$%@?, mocne w #!$%@? rowniez ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupione w uk od syna stolarza, sa na 110v podpinane do transformatora. Kurde kupilem to zeby jakis tam projekt w domowym zaciszu na jesien sobie uskuteczniac, ale glownie tez dlatego, zeby owe narzedzia troszke przesmarowac, ewentualnie lozysa powymieniac i moze jaki filmik na jutuba wstawic, gdyz nic o tych czarach nie ma, a az milo huczy w uszach jak sie odpali te ustrojstwa. Kurde lubie wiedziec cos o swoich narzedziach, a nie moge sie uporac z identyfikacja tychze wlasnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) niechze Bozia Wam wynagrodzi pomoc w niewyszczypywaniu drewna oraz w wiecznie ostrych dlutach i nigdy nie padajacych bateriach we wkretarkch, howgh!

P.s. wiem ze wiekszosc pewno uzna moje zmagania za bezcelowe, jednakze nie przemawiaja do mnie te nowe zabawki na 18v, moze i to super lekkie mocne i w ogole fajne, ale pada po paru miesiacach pracy, nie ma to jak prastary solidny sprzet!
Pobierz jimbuzina - #makita #narzedzia #hobby #stolarstwo 
Drogie Mirki! Dorwalem 4 perelki ...
źródło: comment_mKCGTsl6SkxBCBLsESriqlqE98QJjNZh.jpg
  • 8