Wpis z mikrobloga

tutaj sie nie zgodze. Wiek wskazuje na to, ze najczesciej sa mniej doswiadczone od swoich 10 lat starszych kolezanek


@BenKelev: To zależy jak kto się prowadzi. Z jednej strony kojarzę dwudziestoparolatki bez dużego doświadczenia, a z drugiej laskę, która już w technikum miała dwójkę dzieci z różnymi kolesiami, którzy oczywiście ewakuowali się.
(σ ͜ʖσ) Młoda mama była z tych co lubią się puszczać
  • Odpowiedz
@BenKelev: zależy od klubu. Trzeba chodzić na takie, które nie są nastawione na gimbusy ( np. Będąc w wasabi w szczecinie czujesz się jak staruszek, przez tych wszystkich gimbów ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@biblee: faceci dojrzewają później, a kobiety czasem już po 20stce wyglądają wręcz staro widzę po koleżankach, pamiętam 15 - 17 lat zajebiste laski a dziś, 5 lat później, szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
Normalne ale się można przejechać na tym, lepiej nie bzikac pierwszej lepszej nastki z klubu. Najmłodsza z którą to robiłem miała 16 lat. A pierwsze całowanie było rok wcześniej, dokładnie 11.04.2009 w jej piętnaście urodziny :-D

Wtedy miałem 19/20 lat wiex też było inaczej. Teraz mi się podobają kobiety 23+, dziewczynki 16-19 tak średnio.

W 2008 pamiętam jak się ubierala moja sąsiadka, rocznik 94. Bluzeczki z gołym brzuchem, dorodny cyc na wierzchu.
  • Odpowiedz