Wpis z mikrobloga

Mircy z #krakow, potrzebuję pomocy! Zna ktoś może #mechanikasamochodowa w Krakowie, najlepiej w okolicy Podgórza lub Czyżyn?
Wieczorem po wyjechaniu na drogę komputer wyświetlił mi komunikat "Awaria Samochodu - skontaktuj się z serwisem", po czym wszedł w tryb awaryjny (okrojona moc, check engine). Nie jestem stąd, nie znam obecnie żadnego specjalisty tutaj, a już we wtorek muszę być w Warszawie, w pracy. Znacie może jakiegoś specjalistę, który mógłby zrobić mi diagnostykę i ewentualnie zajął się naprawą?
Samochód to Opel Astra J, GTC, 2.0 CDTI (165KM), 2011.
Dziękuję z góry za pomoc!
  • 7
@CalkaFouriera: Ja polecam:
Automax Jerzy Mróz 504 149 866 Centralna 69
Ostatnio właśnie kontrolka mi się zaświeciła od silnika. Umówiłem się do mechanika ale jak jechałem to zgasła. Po wymianie kilku zdań z mechanikiem (pytał się o czy są inne objawy) uzgodniliśmy, że jak się znów zaświeci to podjadę.
@CalkaFouriera: ew. bardzo dobry warsztat jest na ul. Heltmana, nazywa sie Auto-Awans. Pan Wiesio jeat naprawde dobrym fachowcem z doswiadczeniem. Pracowalem u niego jakis czas. Robi wszystko i we wszystkich samochodach. Brak reklamacji. Ceny tez sa spoko. Jest tylko jedno ale...

Dostac sie do niego graniczy z cudem :_)