Wpis z mikrobloga

@Rodzynek_w_serniku: Ja kupiłem tę grę za 6 zł na bazarze łowców gier. Prawdę mówiąc więcej niż 10 zł bym za nią nie dał. Dokładnie tak, chodzi o klikanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale prawdę mówiąc ten opis pasuje do wielu gier np. Heroes 3. Uważam, że gdyby nie Daily Challange, czyli rywalizacja z innymi, to gra byłaby już martwa. O wiele bardziej pasuje do androida.
@wirogez: hmm ale coś w stylu że pojawiają się powiadomienia, że "stacja już nie wyrabia", albo że "ludzie domagają się połączenia z inną częścią miasta"? Czy samemu trzeba coś klikać i dopiero wtedy jakieś efekty się pokazują i albo coś spieprzyłeś albo jest fajnie?
@donOGR: ja bym na androidzie sobie właśnie pograł w takie coś, ale żeby to było takie maksymalne uproszczenie czegoś w stylu cities skylines - w sensie no właśnie że wyświetlają się jakieś komunikaty, że tutaj awaria np. i trzeba puścić ruch inną linią na jakiś czas i zapewnić remont, albo że stacja mało ma połączeń z jakąś stacją, to wtedy usunąć te połaczenie i zapewnić je przez jakieś inne bardziej uczęszczane
@Rodzynek_w_serniku: Nad stacjami pokazują się małe ikonki w kształcie stacji, gdzie ludziki chcą dojechać. Gdy stacja nie wyrabia (nie pamiętam ile dokładnie ludzików, chyba 8) słychać tykanie zegara i dookoła stacji pojawia się okrąg zamykający się (jak kursor ładowania). Ludziki, które chcą dojechać np. do trójkąta chcą dojechać do jakiegokolwiek trójkąta, a nie konkretnego.

Gra to doskonały zapychacz czasu, tak jak napisał @donOGR do pogrania np. w autobusie, czy pociągu (metrze