Wpis z mikrobloga

Czyli znowu ekipa się uszczupliła. Gruby pewnie #!$%@? Małysza za to, ze "jest tchórzem bez honoru" (#!$%@?ć, że gruby sam by potoczył się na warneńską 9 i wypłakał nosaczowi i Ukiemu, że chcą go pobić, a Małysz chociaż bronił pani Gosi i #!$%@?ł Łobodzie). Więc kto nam zostaje? Arsen i nasz ulubieniec Dziara pracują, więc oni będą sporadycznie na live.
Więc zostaje nam Pezet "pozdrawiam Cie Klaudia, Paulina kochanie jakbym miał Cie nie pozdrowić piąteczka, pozdrawiam Cie Justynka, Łokieto" i Radek "Snapa założyłem ja tam się nie znam na tym, ale założyłem snapa Radex, pozdrawiam was, założyłem snapa Radex, ale pani Gosia to ciężko pracuje na streamie i wcale nie pije alko bo jest menelicą tylko żeby z wami lepiej rozmawiać, admini napiszcie mojego snapa bo mogę się zająkać, ale pan Jaca to jednak kocur, snap Radex" Tołdi jest #!$%@?ący, ale to jego "#!$%@?" jest samo w sobie jako takim elementem "rozrywkowym", a Radzio i Pezet po prostu są #!$%@?ący i atencyjni. Oni już mnie bardziej #!$%@?ą jak Małysz (Małysz wywołuje ostatni głównie zażenowanie, a ta dwójka po prostu #!$%@?.)
#danielmagical
  • 7
@bartman09 @pan_skala A Jaca tak samo jak Goha ma tam gówno do powiedzenia xD. Jak będzie się stawiał, to w końcu Gruby wytrze sobie mordę rodziną, przyzna Gohabaalowi racje i odeśle Jacka do Drawska i tyle go będzie. Bez Pezeta to on tam nie ma nikogo i sam będzie siedział przed #!$%@? kompem. A nie, przepraszam Gruby nie będzie siedział, bo ma PRYWATNE SPRAWY, a jeśli nawet wróci na melinę to będzie