Wpis z mikrobloga

@Otius możesz napisać w kilku słowach co Cię tak pociąga w wędkarstwie? Bo dla mnie to mega nudne zajęcie, niektórzy to nawet traktują jak sport. Nie wiem jak można kilka godzin i to od wczesnego rana siedzieć na łódce i czekać. Nie odbieraj tego jako atak, tylko pytanie :)
via Android
  • 1
@kemping jeden lubi rower, inny piłkę czy bieganie itp Najważniejsze żeby odpocząć jak dla mnie. I gównie to o ten psychiczny odpoczynek chodzi. Czasem też lubię ze szpadlem czy siekierką pomachać ;)
@Otius: Na takim małym grajdole jak "U Szerszenia" cisza i samotność? Kiedyś tam pojechałem i spieprzałem w podskokach. Nawet wędki nie zarzuciłem... Jak jesteś z okolic Warszawy, to skocz na duży staw "Perła Mazowsza" Łowisko specjalne zrobione na naturalnym zbiorniku (starorzecze)
@Otius: Spoko. Szkoda, że w naszych okolicach większość komercji, to kwadraty po hektarze... Okoń jest względnie ładny i wygląda dziko, ale stanowiska co dwa metry, to absurd.
@kemping: Bardziej "sportowe" i aktywne wędkarstwo to spinning. Po kilku godzinach przedzierania się przez chaszcze wzdłuż brzegu i przerzucanie przynęty co 30 sekund ręce i nogi chcą odlecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W szkole pewnie uchodzę za dziwaka, bo jak to tak lvl 18 i na ryby chodzi, a nie na imprezy w klubach, gdzie na wejściu powinni dawać skierowanie do laryngologa ʕʔ